جهش تولید | جمعه، ۳ بهمن ۱۳۹۹

مشکل عدم پوشش موبایل باید قبل از پایان سال رفع شود - نمایش محتوای خبر

 

 

مشکل عدم پوشش موبایل باید قبل از پایان سال رفع شود

مشکل موبایل

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری کرمانشاه گفت: مشکل عدم پوشش مناسب موبایل در بعضی از نقاط استان باید تا قبل از پایان سال مرتفع شود.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)منطقه کرمانشاه، دکتر هدایت حاتمی در نشست تخصصی کارگروه ICT استان به عزم جدی مدیریت ارشد استان برای تحقق استان مجازی اشاره کرد و گفت: پروژه‌های زیادی در دست اقدام داریم و نباید اجازه بدهیم که اجرای این پروژه‌ها با مانع ایجاد شود، بلکه باید جلسات هماهنگی و زمان بندی اجرای آنها را بیشتر و عملیاتی‌تر کنیم.

وی به اهمیت زمان در این مسئله نیز تاکید و اظهار کرد: با توجه به زمان بندی خاصی که برای تحقق بسیاری از پروژه‌های استان مجازی صورت گرفته، بنابراین سرعت و انضباط در انجام امور دارای اهمیت زیادی است.

معاون استانداری کرمانشاه افزود: خوشبختانه ادبیات مجازی شدن استان بسیار زودتر از آنچه انتظار می‌رفت در جامعه نمود پیدا کرده و دستگاه‌های اجرایی نیز اقدامات خوب و مطلوبی را در این راه انجام داده‌اند، اما این نکته را مد نظر داشته باشیم که خدمات ما در این حوزه  باید در دور افتاده‌ترین روستاهای استان نیز دیده شود که اگر این اتفاق بیفتد، آنگاه می‌توانیم بگوییم موفق بوده‌ایم.

 حاتمی به مشکلات پوشش موبایل در استان نیز اشاره کرد و گفت: مسئله عدم پوشش مناسب موبایل در بعضی از نقاط شهر کرمانشاه و دیگر شهرستان ها باید تا قبل از پایان سال مرتفع گردد و در این راه هرگونه کمک و همکاری که لازم است ارائه خواهد شد.

وی در پایان توسعه زیرساختها را یکی از ضروری‌ترین نیازهای استان در زمینه ارتباطات ذکر کرد و عنوان داشت: بدون توسعه زیرساختها نمی توان کارهای بزرگ و تحول آفرین ایجاد کرد و در این راه باید کمیته‌های مرتبط با شناسایی و ایجاد این زیرساختها بیشتر فعالیت کنند.