جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱ آبان ۱۳۹۹

مصرف بیش از 455 میلیون لیتر فرآورده نفتی در کرمانشاه - نمایش محتوای خبر

 

 

مصرف بیش از 455 میلیون لیتر فرآورده نفتی در کرمانشاه

بهار امسال بیش از 455 میلیون لیتر فرآورده نفتی درکرمانشاه مصرف شد

مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کرمانشاه از مصرف 455 میلیون و 177 هزار لیتر انواع فرآورده‌های نفتی در استان طی سه ماهه ابتدایی امسال خبر داد.

سید رمضان هاشمی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه کرمانشاه، میزان مصرف بنزین در سه ماهه ابتدایی امسال در استان را 119 میلیون و 64 هزار لیتر عنوان کرد و افزود: این میزان نسبت به مدت مشابه سال گذشته یک درصد کاهش داشته است.

هاشمی همچنین میزان مصرف نفت سفید استان را در سه ماهه ابتدای امسال 18 میلیون و 40 هزار لیتر عنوان کرد و افزود: این میزان نسبت به مدت مشابه سال گذشته 31 درصد کاهش داشته است.

مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کرمانشاه به کاهش 17 درصدی مصرف نفت گاز استان در سه ماهه ابتدای سال نیز اشاره کرد و افزود: طی سه ماهه امسال 183 میلون و 664 هزار لیتر نفت گاز در استان مصرف شده است.

هاشمی در میان فرآورده‌های نفتی استان نفت کوره را تنها فرآورده‌ای عنوان کرد که رشد مصرف داشته و افزود: در سه ماهه ابتدای امسال 134 میلیون و 409 هزار لیتر نفت کوره در استان مصرف شده که این میزان نسبت به مدت مشابه سال گذشته پنج درصد افزایش داشته است.

مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کرمانشاه علت این افزایش را افزایش مصرف نیروگاه‌ها و صنایع از این فرآورده نفتی عنوان کرد.