سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

مصرف ۱۶۰ میلیون کیلوگرم گاز CNG در استان کرمانشاه - نمایش محتوای خبر

 

 

مصرف ۱۶۰ میلیون کیلوگرم گاز CNG در استان کرمانشاه

مصرف ۱۶۰ میلیون کیلوگرم گاز CNG در استان کرمانشاه

مدیر عامل شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه کرمانشاه گفت: در سال ۹۴ بیش از ۱۶۰ میلیون کیلوگرم گاز CNG در استان کرمانشاه مصرف شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، سید رمضان هاشمی ظهر امروز یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: شرکت پخش فرآورده های نفتی به نوعی یک شرکت خدماتی محسوب می شود که به صورت شبانه روزی به شهروندان خدمات ارائه می دهد.

وی با اشاره به اینکه وظیفه تامین و نگهداری از فرآورده های نفتی بر عهده این شرکت در استان است، افزود: در استان کرمانشاه ۱۸۰ جایگاه بنزین، گازوئیل و گاز"سی ان جی" داریم که از تعداد جایگاه، در ۷۲ مورد آن، گاز سی ان جی ارائه می‌شود.

وی تاکید کرد: از این تعداد جایگاه دومنظوره نیز، ۳۶ جایگاه تک منظوره و ۳۶ جایگاه دیگر دومنظوره عرضه بنزین و گاز سی ان جی در سطح استان داریم.

مدیر عامل شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه کرمانشاه تعداد مراکز عرضه فروش نفت سفیددر سطح استان را ۵۵۰ فروشندگی عنوان کرد و گفت: در حال حاضر ۲ هزار مصرف کننده عمده نفت سفید در استان کرمانشاه داریم.

هاشمی عنوان کرد: طبق آمار موجود در استان کرمانشاه به طور میانگین روزانه یک میلیون و ۲۵۰ هزار لیتر بنزین مصرف می شود که به دنبال کاهش این عدد و جایگزینی گاز "سی ان جی" به جای آن هستیم.

وی گفت: خوشبختانه ارقام نشان می دهد که در سال گذشته میزان مصرف بنزین نسبت به سال ۹۳ کاهش محسوسی داشته است و علت این کاهش، افزایش استفاده وسایل نقلیه از گاز سی ان جی در استان می باشد.

مدیر عامل شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه کرمانشاه افزود: در سال ۹۴ بیش از ۱۶۰ میلیون کیلوگرم گاز سی ان جی در استان کرمانشاه مصرف شده است.