رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲۵ مهر ۱۳۹۸

مصوبات‌ سفر رهبری باسرعت ‌خوبی درحال اجرا است - نمایش محتوای خبر

 

 

مصوبات‌ سفر رهبری باسرعت ‌خوبی درحال اجرا است

مصوبات سفر رهبری

استاندار کرمانشاه گفت: مصوبات سفر مقام معظم رهبری در استان با سرعت خوبی در حال اجرا است.
 
 به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه‌کرمانشاه، ابراهیم رضایی استاندارکرمانشاه در مراسم کلنگ‌زنی ‌مجتمع فرهنگی هنری شهرک دانش کرمانشاه با اشاره به پیگیریهای جدی و مصرانه استانداری کرمانشاه برای اجرای مصوبات سفر مقام‌معظم رهبری، اظهار کرد: متاسفانه پس از سفر مقام‌معظم رهبری به استان گسستی میان اجرای پروژه‌ها و مصوبات این ‌سفر ایجاد شد.
 
وی افزود: در یک ‌سال گذشته به طورجد پیگیر اجرای مصوبات این ‌سفر شدیم که خوشبختانه دفتر مقام‌معظم رهبری نیز در این ‌زمینه همکاریهای بسیاری انجام دادند.
 
رضایی اظهار کرد: در حال‌حاضر مصوبات این‌سفر در استان با سرعت ‌خوبی درحال اجراست و ساخت این ‌مجتمع نیز از جمله این ‌مصوبات است.
 
استاندارکرمانشاه مصوبات سفر مقام‌معظم رهبری را فرصت خوبی برای توسعه و ارتقای استان در زمینه‌های مختلف عنوان کرد و افزود: باید از این‌ فرصت نهایت استفاده را ببریم.
 
سعید جمشیدی معاون‌عمرانی اداره‌کل فرهنگ و ارشاداسلامی استان‌کرمانشاه نیز در این‌مراسم با اشاره به ساخت این‌مجتمع در زمینی به مساحت دوهزار مترمربع، اعتبارلازم برای اجرای این ‌پروژه را پنج میلیارد تومان عنوان کرد.
 
 جمشیدی تصریح کرد: در سال‌جاری دو میلیارد تومان اعتبار به اجرای این ‌پروژه اختصاص داده شده و برای سال‌‌آینده نیز دو میلیارد تومان اعتبار برای آن مصوب شده است.
 
 وی با بیان اینکه این پروژه از مصوبات سفرمقام‌معظم رهبری است، خاطرنشان کرد: برای پیشبرد هرچه سریعتر این ‌پروژه از اعتبارات کمکی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز استفاده می‌شود.
 
 جمشیدی آمفی‌تئاتر با ظرفیت 500 نفر، سالن‌های تخصصی موسیقی و تئاتر هر کدام با ظرفیت 200 نفر و نیز کارگاه‌های آموزشی را از جمله قسمت‌های مختلف این‌مجتمع عنوان کرد و افزود: تمام انجمن‌ها و گروه‌های هنری استان می‌توانند در این‌مجتمع ساکن شوند.
 
 به گفته معاون‌عمرانی اداره‌کل فرهنگ و ارشاداسلامی استان‌کرمانشاه این‌مجتمع طبق برنامه زمانبندی شهریورماه سال ‌آینده به بهره‌برداری می‌رسد.