مصیبتی که همچنان قربانی می گیرد

مصیبتی که همچنان قربانی می گیرد

با ثبت ۴ مورد فوت در شبانه روز گذشته مجموع جان باختگان بر اثر ابتلا به کرونا در استان کرمانشاه از ابتدای اپیدمی تا کنون به ۶۲۶ نفر رسید.

مهدی محمدی رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونای دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه با اشاره به اینکه در شبانه روز گذشته ۳۴ مورد بیمار مثبت بستری مبتلا به کرونا در استان شناسایی شده اند گفت: جمع موارد مثبت بستری به چهار هزارو ۶۷۹ نفر رسیده است. 

محمدی در ادامه با اعلام اینکه در ۲۴ ساعت گذشته ۹۳ مورد بیمار سرپایی نیز در استان شناسایی شدند و جمع موارد سرپایی مثبت در استان به پانزده هزار و ۵۹۷ نفر رسیده است.

 او در ادامه تصریح کرد: هم اکنون ۴۷۷ بیمار مربوط به کرونا در مراکز درمانی استان بستری هستند و تعداد موارد فوت در اثر ابتلا قطعی به ویروس کرونا در ۲۴ ساعت گذشته در استان ۴ نفر ثبت شده است.

رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونای دانشگاه علوم پزشکی استان افزود: با احتساب موارد فوت در ۲۴ ساعت گذشته، مجموع جان باختگان در اثر ابتلا به کرونا در استان کرمانشاه از ابتدای اپیدمی تا کنون به ۶۲۶ نفر رسید.

محمدی همچنین یاد آور شد، از ابتدای شروع اپیدمی تا کنون در استان سیزده هزارو ۲۱۱ نفر بستری و دوازده هزارو۱۱۲ نفر نیز بهبود یافته و از بیمارستان ترخیص شده اند.

لازم به ذکر است همچنین در ۲۴ ساعت گذشته ۱۰۰ بیمار جدید با علائم بیماری کرونا در بیمارستان‌های استان بستری شده و ۹۱ نفر نیز پس از بهبودی از بیمارستان ترخیص شده اند.