سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

معامله ۳۲۵ میلیارد تومان در بورس کرمانشاه - نمایش محتوای خبر

 

 

معامله ۳۲۵ میلیارد تومان در بورس کرمانشاه

معامله ۳۲۵ میلیارد تومان در بورس کرمانشاه

مدیر بورس منطقه‌ای کرمانشاه گفت: در ۵ ماهه نخست امسال ۳۲۵ میلیارد تومان معامله در بورس منطقه ای کرمانشاه انجام شد و تعداد ۱۰۰۰ کُد معاملاتی جدید ایجاد شد.

به گزارش خبرنگار مهر، زهرا دفتری امروز چهارشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار داشت: بورس قسمتی از بدنه وزارت دارایی است و از زمان راه اندازی آن در کرمانشاه در سال ۸۴ تاکنون رشد بسیار محسوسی در بورس کرمانشاه را شاهد بودیم به طوریکه هم اکنون ۲۰ کارگزار در بورس منطقه‌ای و ۴ تالار اقتصادی داریم.

مدیر بورس منطقه‌ای کرمانشاه بیان کرد: سال ۹۴ به لحاظ رشد اقصادی وضعیت خوبی نداشتیم و آمار معاملات بورس تا حد چشمگیری کم شد. دفتری آمار معاملات بورس منطقه‌ای کرمانشاه را ۵۸۲ میلیارد تومان عنوان کرد و افزود: بیش از ۵۰۰ میلیارد نیز معاملات آنلاین داشتیم.

وی با بیان اینکه بورس ایلام، سنندج و خرم آباد نیز زیرمجموعه بورس کرمانشاه هستند، افزود: در سال ۹۴ تعداد ۷ کارگزار در شهرهای دیگر فعال کردیم. دفتری بیان کرد: در ۵ ماهه نخست امسال ۳۲۵ میلیارد تومان معامله در بورس منطقه ای کرمانشاه انجام شد و تعداد ۱۰۰۰ کُد معاملاتی جدید ایجاد شد.

مدیر بورس منطقه‌ای کرمانشاه افزود: آموزش رایگاه بورس هر هفته در کرمانشاه ارائه می‌شود و از ابتدای سال ۹ دوره مستمر برگزار کردیم.