جهش تولید | پنج‌شنبه، ۲ بهمن ۱۳۹۹

معرفی خبرنگاران‎ شاخص استان روز خبرنگار - نمایش محتوای خبر

 

 

معرفی خبرنگاران‎ شاخص استان روز خبرنگار

مراسم روز خبرنگار

مدیرعامل خانه‌ مطبوعات استان‌ کرمانشاه از برگزاری متفاوت مراسم روزخبرنگار امسال در استان خبر داد و اظهار کرد: در این‌مراسم خبرنگاران ‌شاخص در حوزه‌های ‌مختلف معرفی و تجلیل می‌‌شوند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)منطقه‌کرمانشاه، فریدون معتمدیان از تدارک مراسم‌ متفاوت و ویژه‌ای برای روزخبرنگار در استان خبر داد و اظهار کرد: امسال سعی‌ داریم در مراسم روزخبرنگار در کنار تجلیل از اهالی ‌رسانه، با توجه به شاخص‌بندی‌هایی که با همکاری اداره‌کل فرهنگ و ارشاداسلامی انجام می‌دهیم خبرنگاران شاخص در حوزه‌های مختلف مطبوعات و رسانه را معرفی و از آنها بصورت ویژه تجلیل کنیم.

وی اظهار کرد: در حال‌حاضر جلسات مربوط به نحوه برگزاری این ‌مراسم و تعیین شاخص‌ها در حال برگزاری است.

وی در ادامه از موافقت معاون ‌مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاداسلامی با انجام پروژه‌ پژوهشی درخصوص وضعیت‌شناسی مطبوعات‌محلی خبرداد و اظهارکرد: قطعا با انجام این کارپژوهشی خروجی خوبی در زمینه حوزه‌های مختلف مطبوعات ‌محلی کشور به دست خواهد آمد.

مدیرعامل خانه مطبوعات کشور همچنین از برنامه ریزی برگزاری همایش اعضای خانه‌مطبوعات کشور در آستانه روزخبرنگار خبر داد و اظهار کرد: قرار است برای حضور در این‌ مراسم از رییس‌جمهور و وزیرفرهنگ و ارشاداسلامی نیز دعوت به عمل آید.

معتمدیان افزود: قطعا حضور رییس‌جمهور در این‌مراسم فرصت‌مغتنمی برای طرح‌مشکلات حوزه‌مطبوعات خواهد بود.

مدیرعامل خانه‌مطبوعات کشور در ادامه با اشاره به برگزاری جشنواره‌ مطبوعات غرب‌کشور در استان ‌لرستان، اظهار کرد: فراخوان این‌جشنواره داده‌ شده و علاقمندان تنها تا 12 اردیبهشت‌ماه فرصت ارسال‌ آثار به دبیرخانه این‌جشنواره را دارند.

وی تصریح کرد: اطلاعات‌تکمیلی این‌جشنواره بر روی سایت اداره‌کل فرهنگ و ارشاداسلامی استان ‌لرستان قرار دارد که در آن زمینه‌های جشنواره و نحوه ‌ارسال آثار و نیز زمان‌برگزاری جشنواره مشخص شده‌است.

معتمدیان از همه‌اهالی مطبوعات‌استان خواست تا همانند دوره‌های گذشته حضور پررنگی در این‌جشنواره داشته باشند و بتوانند همانند گذشته حائز رتبه‌های‌برتر ‌جشنواره شوند.