رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۲۸ مهر ۱۳۹۸

معرفی مسئول جدید اتحادیه انجمن‌های اسلامی استان کرمانشاه - نمایش محتوای خبر

 

 

معرفی مسئول جدید اتحادیه انجمن‌های اسلامی استان کرمانشاه

معرفی مسئول جدید اتحادیه انجمن‌های اسلامی استان کرمانشاه

مسئول جدید اتحادیه انجمن‌های اسلامی استان کرمانشاه طی مراسمی با حضور مسئولان معرفی شد.

به گزارش خبرنگار مهر، امروز شنبه مراسم تودیع و معارفه مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی استان کرمانشاه با حضور مسئولان در بیت آیت‌الله علما برگزار شد.

طی این مراسم علی صفدری به عنوان مسئول جدید اتحادیه انجمن‌های اسلامی استان کرمانشاه معرفی شد و از زحمات پرویز نیک روش مسئول سابق این اتحادیه در استان تقدیر به عمل آمد.

پرویز نیک روش مسئول پیشین اتحادیه انجمن‌های اسلامی استان کرمانشاه در این مراسم اظهار داشت: اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان در سال ۵۸ به دستور امام راحل(ره) تشکیل شد.

وی خواستار کمک و حمایت بیشتر نهادهای فرهنگی استان از این اتحادیه شد و افزود: اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان استان کرمانشاه ظرفیت و پتانسیل بالایی دارد و جوانانی بدون چشمداشت در این مجموعه کارهای بزرگ فرهنگی انجام دادند.

نیک روش افزود: اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان منویات مقام معظم رهبری را به دست گرفته و چشمه زلال معرفت و کارهای فاخر فرهنگی است. وی نیروسازی و جریان سازی را دو خط مشی مهم اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان دانست و گفت: امروز بسیاری از نیروهای ارزشی نظام از بطن این اتحادیه هستند.

نیک روش مدرسه انقلاب و کارهای فرهنگی و ورزشی را از جمله اقدامات این اتحادیه در استان برشمرد و اظهار کرد: متاسفانه مسائلی در حوزه فرهنگی دانش آموزان را تهدید می‌کند که خارج از وصف است. وی با انتقاد از عملکرد نهادهای فرههنگی استان گفت: طی این سال‌ها مسئولان فرهنگی می‌توانستند بسیار بهتر از این وضعیت باشند اما نبودند.