جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۰ فروردین ۱۳۹۹

معرفی 2 عضو جدید شورای شهر کرمانشاه دوشنبه - نمایش محتوای خبر

 

 

معرفی 2 عضو جدید شورای شهر کرمانشاه دوشنبه

دو عضو جدید شورای شهر کرمانشاه دوشنبه معرفی میشوند

رییس شورای شهر کرمانشاه از برگزاری مراسم معارفه دو عضو جدید شورای شهر کرمانشاه، در روز دوشنبه هفته جاری(24 اسفند) خبر داد.

فریدون احمدی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه کرمانشاه، با اشاره به ابلاغ نامه وزارت کشور از سوی فرمانداری به شورای شهر کرمانشاه مبنی بر سلب عضویت دو عضو این شورا، گفت: در این نامه سلب عضویت «رضا زین‌الدین» و «رضا حیدریان» دو عضو شورای شهر کرمانشاه تایید شده است.

وی تصریح کرد: بر این اساس«غلامرضا امیری» و «علی حمیدی فر» دو عضو عل البدل شورا، جایگزین این اعضا می‌شوند.

رییس شورای شهر کرمانشاه تصریح کرد: مراسم معارفه این دو عضو جدید شورا، روز دوشنبه (24 اسفند) در جلسه رسمی شورای شهر کرمانشاه برگزار می‌شود.

احمدی در ادامه با بیان اینکه روند استیضاح شهردار کرمانشاه مراحل قانونی خود را طی می‌کند، گفت: در حال حاضر فرمانداری نامه استیضاح را به شورای حل اختلاف استان فرستاده است.

وی تصریح کرد: چنانچه این شورا که در راس آن استاندار کرمانشاه قرار دارد، حکم به عزل شهردار بدهد شهردار برکنار می‌شود و اگر حکم به ابقای ایشان بدهد شهردار در سمت خود باقی می‌ماند.

رییس شورای شهر کرمانشاه ابراز امیدواری کرد: این شورا تا پیش از پایان سال جاری وضعیت شهردار کرمانشاه را تعیین تکلیف کنند.