جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۱ آذر ۱۳۹۹

موفقیت انیمیشن تولید کرمانشاه در جشنواره «ژیار» - نمایش محتوای خبر

 

 

موفقیت انیمیشن تولید کرمانشاه در جشنواره «ژیار»

موفقیت انیمیشن تولید کرمانشاه

انیمیشن "کاما" به کارگردانی بابک شکری توانست در نهمین جشنواره فیلم و عکس ژیار عنوان بهترین انیمیشن این جشنواره را از آن خود کند.

 

به گزارش سرویس فرهنگی هنری خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه کرمانشاه، در اختتامیه جشنواره ژیار که در شهر بانه سنندج برگزار شد، انیمیشن کاما همچنین توانست عنوان بهترین موسیقی و صداگذاری فیلم را نیز برای شهاب متقی فر بدست بیاورد و به این ترتیب جایگاه نخست را به لحاظ کسب عناوین برتر این جشنواره کسب کند.

 

در مراسم پایانی این جشنواره، تنديس جشنواره، لوح تقدير و جايزه نقدي 10 ميليون ريالي بهترين پويانمايي به بابك شكري و تنديس جشنواره و لوح تقدير و جايزه نقدي 8 ميليون ريالي براي بهترین موسيقي و صداگذاری به شهاب متقي فر اهدا شد.

 

دیگر نماینده کرمانشاه در این جشنواره علي كيان جم بود که لوح تقدير و جايزه نقدي 3 ميليون ريالي بخش عکس را بدست آورد.

 

کامران رضایی مسئول انجمن سینمای جوانان کرمانشاه،"کاما" را از تولیدات انجمن سینمای جوانان ایران دانست و افزود: این نخستین افتخاری نیست که کاما برای انجمن سینمای جوانان کرمانشاه کسب می کند و به طور قطع آخرین آنها نیز نخواهد بود.

 

وی ابراز امیدواری کرد: این انجمن با پتانسیل خوبی که دارد بتواند در آینده حضور چشمگیرتری در عرصه‌‎های ملی و بین المللی داشته باشد.