سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

موفقیت ۱۱ کودک کرمانشاهی در مسابقات بین‌المللی نقاشی تهران - نمایش محتوای خبر

 

 

موفقیت ۱۱ کودک کرمانشاهی در مسابقات بین‌المللی نقاشی تهران

مدیرکل کانون پرورش فکری استان کرمانشاه از کسب مدال های رنگارنگ مسابقات بین المللی نقاشی تهران توسط کودکان هنرمند کرمانشاهی خبر داد.

رضا موزونی در گفتگو با خبرنگار مهر، از کسب مدال های رنگارنگ مسابقات بین المللی نقاشی تهران توسط کودکان هنرمند کرمانشاهی خبر داد.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه افزود: کودکان کرمانشاهی موفق به کسب مدال های رنگارنگی از هشتمین مسابقات دو سالانه بین المللی نقاشی تهران با موضوعات آب و آزاد شدند

وی ادامه داد: در مراسمی که روز چهارشنبه ۸ دی ماه برگزار می شود، برگزیدگان این مسابقات مورد تجلیل قرار خواهند گرفت و کودکان هنرمند کرمانشاهی نیز تقدیر می شوند.

موزونی به موفقیت ۱۱ کودک کرمانشاهی در این مسابقات اشاره کرد و افزود: الینا احمدی از مرکز روانسر توانست مدال طلا مسابقات فوق را به دست آورد.

وی ادامه داد: فاطمه یزدانی از مرکز شماره ۱۰ کرمانشاه، زهرا صفری کرمانشاهی از مرکز شماره ۱۰ کرمانشاه و الناز یاوری فرد از مجتمع شماره ۱ کرمانشاه دیگر کودکان کرمانشاهی هستند که موفق به کسب مدال طلای این مسابقات شدند.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه گفت: هم چنین نرگس قاسمی از مرکز سنقر توانست مدال نقره این مسابقات را از آن خود کند.

وی افزود: امیرحسین راهده از مرکز شماره ۱۲ کرمانشا، محمد امین خدابخشی از مرکز گیلانغرب و هدایت گوران از مرکز شماره ۲ کرمانشاه دیگر کودکان هنرمند کرمانشاهی هستند که در این مسابقات موفق به کسب مدال نقره شدند.

موزونی از کسب مدال برنز این مسابقات نیز توسط ایلیا چراغی از مجتمع شماره ۱ کرمانشاه و نازنین زینب لبافی از مجتمع شماره ۱ کرمانشاه در این رقابت ها خبر داد و گفت: کانیا کرمی از مرکز روانسر نیز توانست دیپلم افتخار این مسابقات را کسب کند.