جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۲ فروردین ۱۳۹۹

مولود رمضان - نمایش محتوای صدا

 

 

مولود رمضان

Loading the player...

ماه کامل ، ماه به نیمه رسیده است و درهای رحمت، بر روی جهانیان باز است. فراوانی رحمت و نعمت است و جان‏ها آکنده از عشق است. ماه به نیمه رسیده است که این چنین در کامل ‏ترین صورت خویش به جلوه‏ گری، دست ‏افشانی می‏ کند. ستارگان به تکاپو درآمده ‏اند گرداگرد ماه. بدری در آستانه حُسن خودنمایی می ‏کند؛ ماه تمامی که از ذخیره هستی به زمین هدیه داده شده است.

  حَسَن، آینه حُسن خداوندی است؛ تصویر زیبایی خداوند است که در صورت خاکی نقش بسته است. مجتبی، در آغوش پاک‏ ترین مادران عالم چشم به جهان گشود و میوه قلب رسول اللّه‏ شد. آمد و کرامت را از پدر آسمانی ‏اش آموخت و چراغ کرامتش را برای اهل زمین برافروخت. ثمره زندگی علی و فاطمه علیه ما‏السلام ، پا به جهان خاکی گذاشت. خاک تا افلاک غرق نور و سرور شود. نیمه ماه است؛ ماهی که درهای رحمت بر روی جهانیان گشوده شده است.

در تولد امام حسن مجتبی ( ع ) عرش خدا جای سرور و شهر مدینه سرشار شادی و خانه ی علی و فاطمه لبریز از لبخند بود . برنامه ی مولود رمضان ویزه برنامه ای به مناسبت میلاد امام حسن مجتبی (ع ) تولید شده ازرادیو کرمانشاه آوای مهر و دوستی در روزپنجشنبه ساعت 12:05 تقدیم شنوندگان عزیز می گردد.

تاریخ تولید: بهار97

تهیه کننده : پروین ساسانی

گوینده : رویا صنعتی

صدابردار : عباس نجفی