سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

میزان پاداش‌ المپیکی‌ها و پارالمپیکی‌های کرمانشاه را بزودی اعلام می‌کنیم - نمایش محتوای خبر

 

 

میزان پاداش‌ المپیکی‌ها و پارالمپیکی‌های کرمانشاه را بزودی اعلام می‌کنیم

میزان پاداش‌ المپیکی‌ها و پارالمپیکی‌های کرمانشاه را بزودی اعلام میکنیم

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه گفت: میزان پاداش‌ المپیکی‌ها و پارالمپیکی‌های کرمانشاه را به‌زودی اعلام می‌کنیم.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، مجتبی جوهری در نشستی با حضور مسئولین استانداری کرمانشاه در خصوص نحوه تجلیل از قهرمانان المپیکی و پارالمپیکی استان، اظهارکرد: با توجه به اهمیت حفظ حرمت ماه محرم، این تجلیل در نشست شورای اداری یا برنامه ریزی استان برگزار خواهد شد.

وی با تقدیر از پیگیری استاندار، معاونین و سازمان مدیریت در تحقق این موضوع افزود: استاندار کرمانشاه و معاونین ایشان از اولین لحظات افتخارآفرینی قهرمانان پیگیر وضعیت و تجلیل از این عزیزان بوده‌اند. مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه همچنین در خصوص میزان پاداش‌ها نیز گفت: همچنانکه قبلا نیز اعلام شده، پاداش ها خاص و در تاریخ ورزش استان بی سابقه خواهد بود.

جوهری تاکید کرد: 100 سکه پاداش کیانوش رستمی فعلا قطعی است و بزودی میزان سایر پاداش‌ها نیز اعلام خواهد شد. جوهری افزود: تمام تلاش ما این ‌است از قهرمانان ارزنده استان به نحوی شایسته تجلیل کنیم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه در ادامه اعلام کرد: تاریخ و نحوه برگزاری مراسم تجلیل نیز از طریق روابط عمومی اداره کل اعلام خواهد شد و هرگونه گمانه زنی در خصوص میزان پاداش‌ها تا زمان اعلام رسمی فاقد اعتبار است.

وی در پایان در خصوص اشتغال قهرمان استان نیز گفت: با پیگیری وزارت ورزش و جوانان و نگاه حمایتی دولت تدبیر و امید، پیش از المپیک لایحه استخدام قهرمانان در هیات دولت تصویب شد و بر اساس آن قهرمانان استان نیز بدون آزمون استخدامی در ادارات دولتی جذب خواهند شد.