سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

مینی‌بوس‌های درون‌ شهری در کرمانشاه ساماندهی می شوند - نمایش محتوای خبر

 

 

مینی‌بوس‌های درون‌ شهری در کرمانشاه ساماندهی می شوند

مینی‌بوس‌های درون‌ شهری در کرمانشاه ساماندهی میشوند

معاون اتوبوسرانی کرمانشاه از ساماندهی مینی بوس های درون شهری در کرمانشاه برای استفاده در محلاتی که امکان تردد اتوبوس نیست خبر داد.

کاوه مردافکن در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص وضعیت ترمینال های اتوبوسرانی شهری کرمانشاه گفت: سازمان اتوبوسرانی دو ترمینال در شهر کرمانشاه دارد که متاسفانه ایستگاه‌های آن فرسوده است و برای بازسازی آنها اقدام شده اما اعتبارات آن تخصیص نیافته است.

وی افزود: یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان برای بازسازی این ترمینال‌ها نیاز داریم و مذاکراتی در این راستا با شهردار انجام داده ایم تا شاید بتوان از بخش خصوصی برای بازسازی آنها کمک گرفت.

مردافکن در مورد مشکل دودزا بودن برخی اتوبوس‌ها در شهر کرمانشاه و گلایه شهروندان از این مسئله نیز، گفت: تعداد بسیار کمی از اتوبوس‌ها ممکن است این مشکل را داشته باشند اما بازرسان ما در صورت مشاهده حتما اقدام خواهند کرد و مردم نیز موارد اینچنینی را به ما اطلاع دهند.

معاون اتوبوسرانی کرمانشاه بیان کرد: اتوبوس‌ها جای مشخصی برای توقف دارند و پشت ترمینال شهید کاویانی محلی به صورت رایگان برای توقف اتوبوس‌ها در نظر گرفته شده اما بعضاً برای راحتی تردد خودشان رعایت نمی‌کنند و شهروندان در صورتیکه معترض به این مسئله هستند با شماره ۳۸۲۴۶۶۲۳ تماس بگیرند.

مردافکن بیان کرد: امسال مینی بوس‌های درون شهری نیز در کرمانشاه ساماندهی می شود و آن را تحت پوش می‌گیریم تا برای برخی از محل‌ها که امکان تردد اتوبوس نیست از این مینی بوس‌ها استفاده شود.