رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۳ مهر ۱۳۹۸

میهمانان نوروزی باید با خاطرات خوبی کرمانشاه را ترک کنند - نمایش محتوای خبر

 

 

میهمانان نوروزی باید با خاطرات خوبی کرمانشاه را ترک کنند

میهمانان نوروزی باید با خاطرات خوبی کرمانشاه راترک کنند

فرماندار كرمانشاه بر ضرورت تامین نظم و امنیت در پذيرايي و اسكان میهمانان نوروزي تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران"(ایسنا) منطقه کرمانشاه، فضل الله رنجبر در جلسه ستاد اسكان میهمانان نورزي که در سالن جلسات فرمانداري كرمانشاه تشكيل شد، با اشاره به نزديكي ايام نوروز، از مديران و مسئولان مرتبط با پذيرايي و اسكان میهمانان نوروزي خواست تا نظم و امنيت را در پذيرايي و اسكان مهمانان نوروزي ركن اصلي كار خود بدانند و در این راستا تلاش کنند.

فرماندار کرمانشاه افزود: هرچه در مقوله نظم و امنیت مسافران كوشا باشيم، يقينا مي‌توان به ميزباني خوب، اسكان مناسب و پذيرايي در خور توجه مهمانان  نوروزي اميدوار بود.

وی سپس با تقدير از عملكرد شهرداري و ساير ادارات در پذيرايي و اسكان مهمانان نوروزي در سالي كه گذشت، ابراز امیدواری کرد: امسال نيز به بهترين وجه ممكن بتوانيم ميزبانان خوبي براي مسافران و مهمانان نوروزي كه به كرمانشاه سفر مي‌كنند، باشيم.

رئيس ستاد اسكان مهمانان نوروزي شهرستان كرمانشاه افزود:  امسال بايد در پذيرايي و اسكان میهمانان نورزي بگونه اي رفتار كنیم كه همچون سالهاي گذشته خاطرات خوبي از سفر به كرمانشاه در ذهن و ياد میهمانان باقي بماند، از اين رو بايد معابر ميادين و خيابانهاي اصلي شهر به بهترين وجه ممكن آماده پذيرايي باشند و ديگر در ميادين شهر نبايد نمايشگاه برپا شود.

 وي همچنين خواستار ساماندهي و نظم راهنمايان مسافران نوروزي شد و گفت: مسئولان مربوطه در اين خصوص بايد برنامه ريزي دقيق و منظمي داشته باشند.