جهش تولید | شنبه، ۲۷ دی ۱۳۹۹

نتایج دور نخست مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی کشور به میزبانی کرمانشاه - نمایش محتوای خبر

 

 

نتایج دور نخست مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی کشور به میزبانی کرمانشاه

نتایج دور نخست از مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی کشوربه میزبانی کرمانشاه

رقابتهای کشتی فرنگی قهرمانی کشور سطح دو به میزبانی کرمانشاه از صبح امروز در ورزشگاه امام خمینی(ره) آغاز شد که نتایج دور نخست این مسابقات مشخص شد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، در دور نخست این رقابتها در گروه الف خراسان رضوی موفق شد با نتیجه ٥ بر ٣ تیم گلستان را شکست دهد و در دومین دیدار نیز با نتایج دور نخست از مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی کشور به میزبانی کرمانشاه مشخص شد همین نتیجه چهارمحال بختیاری را برد تا صعود خود را به دور دوم این رقابتها قطعی کند.

در ادامه تیم قزوین موفق شد ٥ بر ٣ تیم آذربایجان شرقی را شکست دهد و آذربایجان شرقی در دیدار پایانی دور نخست گروه الف موفق شد شکست خود را جبران کند و با نتیجه ٦ بر ٢ گلستان را شکست دهد.

همچنین در گروه ب این رقابتها تیم کرمانشاه موفق شد تیمهای ایلام و اردبیل را به ترتیب با نتایج ٥ بر ٣ و ٦ بر ٢ شکست دهد تا صعود خود را به دور دوم این دوره ار رقابتها قطعی کند و تیم بوشهر ٤ بر ٤ تیم کرمان را با احتساب امتیاز فنی شکست داد و کرمان نیز با نتیجه ٦ بر ٢ ایلام را شکست داد تا دور اول این دوره از رقابتها به پایان برسد.

رقابتهای قهرمانی کشور به شیوه مسابقه تیم به تیم برگزار می‌شود و تیمهای اول هر گروه برای کسب عنوان قهرمانی باید به مصاف تیمهای دوم گروه دیگر بروند و تیمها برای کسب عنوان سومی، پنجمی تا نهمی به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

در گروه الف این رقابتها تیمهای خراسان رضوی، گلستان، آذربایجان شرقی، قزوین و چهارمحال و بختیاری با یکدیگر همگروه شدند و در گروه ب نیز کرمانشاه با تیمهای ایلام، کرمان، بوشهر و اردبیل برای صعود به دور بعد با یکدیگر رقابت می‌کنند