جهش تولید | پنج‌شنبه، ۹ بهمن ۱۳۹۹

نخستین مسابقات تدارکاتی اردوی تیم ملی هندبال نوجوانان پایان یافت - نمایش محتوای خبر

 

 

نخستین مسابقات تدارکاتی اردوی تیم ملی هندبال نوجوانان پایان یافت

نخستین مسابقات تدارکاتی اردوی تیم ملی هندبال نوجوانان پایان یافت

سرمربی تیم ملی هندبال نوجوانان گفت: اردوی تیم ملی هندبال نوجوانان به میزبانی کرمانشاه در حال برگزاری است و مرحله نخست مسابقات تدارکاتی این اردو با بُرد لرستان پایان یافت.

ناصر سلیمی در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: اردوی تیم ملی هندبال نوجوانان به میزبانی کرمانشاه در حال برگزاری است و در این اردو برای بازیکنان ۳ مسابقه انتخابی تدارک دیدیم. سلیمی بیان کرد: هر ۴۵ هندبالیست حاضر در این اردو فرصت بازی دارند و هدف در این مسابقات بُرد و باخت نیست بلکه فرصتی برای عرضه اندام بازیکنان است.

سرمربی تیم ملی هندبال نوجوانان افزود: امروز مسابقه میان کرمانشاه و لرستان برگزار شد، روز سه شنبه با منتخب کرمانشاه و چهارشنبه نیز با منتخب کردستان مسابقه برگزار می‌شود.

وی به نتایج رقابت امروز هندبالیست‌ها اشاره کرد و افزود: در ۲۰ دقیقه اول بازی امروز، تیم کرمانشاه برنده شد ۲۰ دقیقه دوم با تعویضی که صورت گرفت تیم ما عقب ماند و در ۲۰ دقیه سوم نیز لرستان با نتیجه ۳۴ به ۲۱ بازی را به نفع خود تمام کرد.

سلیمی افزود: برای اینکه بهترین بازیکنان نونهال غربالگری شوند و فرصتی برای محک توانایی آنان فراهم شود از ملی پوشان جوان و بزرگسال برای رویایی با نوجوانان در این اردو استفاده شده و فردا ۷ ملی پوش بزرگسال را که یا اکنون جزو تیم بزگسال هستند و یا سابقاً جزو تیم بودند و نیز یک یا دو تیم جوانان برای بازی تدارک دیدیم.

سرمربی تیم ملی هندبال نوجوانان گفت: بازیکنان نونهالی که در این مسابقات حضور دارند از نظر فیزیک و قامت در وضعیت مطلوبی هستند. سلیمی اظهار کرد: این اولین اردوی انتخابی است و قرار است که ۱۰ اردوی دیگر برگزار کنیم.

وی ابراز امیدواری کرد؛ محرومیتی که برای ملی پوشان به جهت جلوگیری از حضور آنان در مسابقات آسیایی ایجاد شد به گونه‌ای تعدیل شود و ملی پوشان ایران بتوانند پرچم پرافتخار جمهوری اسلامی را به اهتزار درآورند.