جهش تولید | پنج‌شنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۹

نخستین نمایشگاه عاشورایی کانون پرورش فکری کرمانشاه - نمایش محتوای خبر

 

 

نخستین نمایشگاه عاشورایی کانون پرورش فکری کرمانشاه

نخستین نمایشگاه عاشورایی کانون پرورش فکری استان کرمانشاه در بخش‌های عکس، نقاشی، خوشنویسی و سفال فردا همزمان با آغاز هفته ملی کودک در کرمانشاه افتتاح می‌شود.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه، برنامه‌های هفته ملی کودک با حضور خانواده یکی از شهدای مدافع حرم و تجلیل از مقام این شهیدان آغاز می‌شود.

قصه گویی عاشورایی، نمایشگاه عکس مراسم و آیین های عاشورا با موضوع حضور کودکان و نوجوانان، نوحه خوانی کودکان و نوجوانان، اجرای مراسم عزاداری، فضاسازی عاشورایی مراکز کانون، معرفی شهیدان عاشورا، نمایش‌های عروسکی، نمایشگاه نقاشی اعضا، راه اندازی و فعالیت کانال تلگرامی «کودکان تشنه‌اند» برای انتشار و انعکاس عکس‌های عاشورایی در شهرها و روستاهای مختلف استان کرمانشاه، و... از جمله فعالیت‌ها و برنامه‌های تدارک دیده شده کانون کرمانشاه برای هفته ملی کودک امسال در این استان است.

هفته ملی کودک، با شعار «کودکان تشنه اند» از ۱۵ الی ۲۱ مهرماه در کلیه مراکز کانون پرورش فکری استان کرمانشاه برگزار می‌شود. همچنین اولین نمایشگاه عاشورایی کانون پرورش فکری استان کرمانشاه شامل آثار هنری«عکس»، «نقاشی»، «خوشنویسی»، «سفال» و... فردا پنج شنبه، ۱۵ مهرماه، همزمان با آغاز هفته ملی کودک، در مجتمع فرهنگی و هنری آفرینش کانون واقع در سه راه ۲۲ بهمن افتتاح می‌شود. این نمایشگاه از ۱۵ لغایت ۲۱ مهرماه دایر خواهد بود و ورود برای علاقه‌مندان آزاد است.