رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۲ بهمن ۱۳۹۸

نشستی با حضور عوامل سریال« نون خ» و اصحاب رسانه

نشستی با حضور عوامل سریال« نون خ» و اصحاب رسانه


مدیر کل صدا و سیمای مرکز کرمانشاه:سریال «نون خ» فرصتی برای دیده شدن کرمانشاه

روز یکشنبه 17/09/98 نشستی با حضور عوامل سریال« نون خ» و اصحاب رسانه ،هنرمندان و منتقدان استان کرمانشاه در سالن جلسات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه برگزار شد.

فاضلی مدیر کل اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کرمانشاه ضمن خوش آمد گویی به مهدی فرجی تهیه کننده سریال ،مهندس افشین امیری مدیر کل صدا و سیمای مرکز کرمانشاه ،اصحاب رسانه ،منتقدان و هنرمندان ، هدف ازبرگزاری  این جلسه را بیان نظرات و انتقادات و پیشنهادات حاضرین عنوان کرد و ابراز امیدواری کرد که شنیدن این نظرات به عوامل سازنده این سریال  در ساخت بهتر کمک شایانی  کند.

 درادامه مهندس افشین امیری مدیر کل صدا و سیمای مرکز کرمانشاه  به مهدی فرجی تهیه کننده و دیگر عوامل سریال نون خ خوش آمد گفت واز اینکه کرمانشاه را به عنوان لوکیشن اصلی سریال در نظر گرفته اند ابراز خرسندی کرد.

مهندس امیری افزود:استان کرمانشاه منظومه ای از مذاهب و اقوام و گویش های مختلف است و ظرفیت های فراوانی در زمینه های مختلف طبیعی و تاریخی دارد که انتظار میرود در ساخت سری دوم سریال «نون خ»از این قابلیت ها استفاده بیشتری شود .

مهدی فرجی تهیه کننده سریال« نون خ» ضمن تشکر  از همکاری صدا و سیمای مرکز کرمانشاه با عوامل سریال، گفت:ظبق نظر سنجی های سازمان صدا وسیما سریال« نون خ»در نوروز 98 پربیننده ترین سریال از طرف بینندگان انتخاب شد که این میزان رضایت در بین مردم کرمانشاه مقام اول را به خود اختصاص داد و به نوعی اولین سریال با گویش محلی کرمانشاهی بود .

فرجی افزود :با توجه به استقبال خوبی که استاندارمحترم کرمانشاه از ساخت این سریال در این استان کردند،تصمیم بر این شد که قسمت اعظمی از این سریال در روستای پریان از توابع شهرستان صحنه فیلمبرداری شود.این سریال قرار است در 25 قسمت برای رمضان سال 99 آماده پخش شود که تا کنون 12 قسمت ازفیلمنامه آن نوشته شده است.

در این نشست صمیمی صاحبنظران ،اصحاب رسانه،منتقدان و هنرمندان عرصه بازیگری و تئاتر استان انتقادات و پیشنهادات خود را در زمینه هر چه بهتر ساخته شدن این سریال به تهیه کننده ارائه و برای همکاری با این سریال آمادگی خود را اعلام کردند.

در پایان مهندس امیری مدیر کل صدا و سیمای مرکز کرمانشاه ضمن آرزوی موفقیت برای  مهدی فرجی و عوامل این سریال، آمادگی مرکز را برای حمایت همه جانبه از ساخت این سریال در کرمانشاه اعلام نمود.