رونق تولید ملی | جمعه، ۹ اسفند ۱۳۹۸

نشست صمیمی مهندس بازوند و مهندس امیری

نشست صمیمی مهندس بازوند و مهندس امیری


نشست صمیمی مهندس بازوند و مهندس امیری

نشست صمیمی مهندس بازوند و مهندس امیری

مهندس بازوند استاندار کرمانشاه ضمن تشکر از همکاری صدا و سیما در زمینه توسعه فرهنگ ایرانی اسلامی و اطلاع رسانی و خبر ،رسالت رسانه ملی را بسیار مهم ارزیابی کرد و گفت:ما با تمام توان خود از رسانه ملی بخصوص صدا و سیمای مرکز کرمانشاه پشتیبانی کرده و از هرگونه پیشنهادی در زمینه کمک به حفظ و ارتقاء فرهنگ استان کرمانشاه استقبال می کنیم.

مهندس افشین امیری مدیر کل صدا و سیمای مرکز کرمانشاه ضمن تشکر از استاندار به جهت حمایت های همیشگی ایشان از صدا و سیمای مرکز بیان کرد:با توجه به همسایگی استان کرمانشاه با کشور عراق و قرابت فرهنگی و زبانی که بین مردم استان با کردستان عراق وجود دارد و با توجه به موقعیت استراتژیک استان ما  میتوانیم همکاری های خوب و موثری با شبکه های رادیویی و تلویزیونی  کشور عراق داشته باشیم و با تولید برنامه های مشترک سهم مهمی را در بیشتر شدن وحدت و همدلی دو کشورایفا کنیم.

مهندس بازوند در ادامه ضمن ابراز خرسندی از این پیشنهاد خاطر نشان کرد :استانداری کرمانشاه در اولین فرصت شرایط دیدارها و جلسات با مسئولین و برنامه سازان شبکه های رادیویی و تلویزیونی عراقی را فراهم می کند و از هیچ کمکی فروگذار نیست.

استاندار کرمانشاه افزود:تا پایان سال 98 سعی خواهیم کرد از محل اعتبارات عمرانی  استان کمک های ویژه ای را به صدا و سیمای مرکز کرمانشاه داشته باشیم.