جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۲ فروردین ۱۳۹۹

نصب 10 المان قرآنی در سطح شهر کرمانشاه - نمایش محتوای خبر

 

 

نصب 10 المان قرآنی در سطح شهر کرمانشاه

نصب 10 المان قرآنی در سطح شهرکرمانشاه

معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری کرمانشاه گفت: 10 المان قرآنی به مناسبت برگزاری سی و هشتمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در کرمانشاه نصب شده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه کرمانشاه سیداحسان معراجی در حاشیه  سی و هشتمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم به میزبانی کرمانشاه  در جمع خبرنگاران با بیان اینکه دو کارگاه در قالب سه تیم طراحی المان‌ها را انجام داده‌اند، گفت: این کار با هدف قرآنی‌تر کردن فضای استان صورت گرفته است.

 معراجی افزود: در طراحی المان‌ها تلاش شده تا فضای قرآنی ایجاد کرده و کرمانشاه را به عنوان پایتخت قرآنی جهان اسلام در طول برگزاری مسابقات نشان دهیم.

معاون فرهنگی شهردار کرمانشاه سپس تبلیغات را پیشانی هر کاری دانست و گفت: تبلیغات لازم برای قرآنی کردن فضای شهر کرمانشاه در سطح مناطق هشت گانه انجام شده است.

معراجی در ادامه با اشاره به تغییر نام پارک شهر کرمانشاه به نام پارک مهاجران گفت: این اقدام با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری در بزرگداشت جانباختگان فاجعه منا و قاریان جانباخته در فاجعه منا انجام گرفته است، ضمن اینکه در همین مراسم از تندیس قاریان فاجعه منا نیز رونمایی شد.

وی در ادامه اشاره‌ای هم به فعالیت‌های شهرداری کرمانشاه در ایام اربعین حسینی داشت و گفت: در ایام اربعین حسینی دو موکب در پاک لاله و خیابان خلیج فارس کرمانشاه برپا شد و استقبال خوبی از زائرین به عمل آمد.

وی با بیان اینکه مردم استان کرمانشاه از گذشته‌های دور تاکنون هیچگاه در استقبال و پذیرایی از زائرین حسینی کم نگذاشته‌اند، گفت: در اربعین امسال نیز کرمانشاهیان در استقبال و پذیرایی از زائرین عتبات عالیات سنگ تمام گذاشتند.