جهش تولید | پنج‌شنبه، ۲۱ فروردین ۱۳۹۹

نمایشگاه عکس حوادث امدادی و فعالیت های هلال احمر در سرپل ذهاب - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایشگاه عکس حوادث امدادی و فعالیت های هلال احمر در سرپل ذهاب

نمایشگاه عکس حوادث امدادی و فعالیت های هلال احمر در سرپل ذهاب

به مناسبت هفته کاهش بلایای طبیعی، نمایشگاه عکس حوادث امدادی و فعالیت های هلال احمر روز دوشنبه با حضور فرماندار و شماری از مسوولان محلی در کتابخانه عمومی شهرستان سرپل ذهاب گشایش یافت. 

به گزارش خبرنگار ایرنا، رییس جمعیت هلال احمر سرپل ذهاب در حاشیه برپایی این نمایشگاه گفت: در این نمایشگاه 70 قطعه عکس از فعالیت ها و تلاش بی وقفه امدادگران و نیروهای جمعیت هلال احمر سرپل ذهاب در سه سال گذشته برای بازدید علاقه مندان به نمایش گذاشته شده است.

محمد مردانی افزود: این نمایشگاه به مناسبت هفته کاهش بلایای طبیعی و برای نخستین بار در سطح شهرستان برگزار شد که اقدام ها و خدمات امدادگران جمعیت هلال احمر را به تصویر کشیده است.

وی اظهارداشت: نجات در کوهستان، آموزش اطفای حریق، امداد هوایی، ارزیابی و امداد رسانی در سیلاب، امداد و نجات جاده ای، پشتیبانی در سوانح و اعلام ساعت صفر از فعالیت های جمعیت هلال احمر است که در این عکس ها به آن پرداخته شده است.

رییس جمعیت هلال احمر سرپل ذهاب اضافه کرد که این نمایشگاه به مدت یک هفته در 2 نوبت صبح و عصر آماده بازدید علاقه مندان است. 30 آذر تا پنجم دی به عنوان هفته کاهش بلایای طبیعی نامگذاری شده است.

سرپل ذهاب با 90 هزار تن جمعیت درغرب کرمانشاه دارای 48 کیلومتر مرز با عراق است.