جهش تولید | جمعه، ۹ خرداد ۱۳۹۹

نمایش فیلم‌های برگزیده جشنواره‌های ملی و بین‌المللی - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایش فیلم‌های برگزیده جشنواره‌های ملی و بین‌المللی

فیلم‌های برگزیده جشنواره‌های ملی و بین‌المللی به نمایش گذاشته شد

همزمان با برگزاری دوازدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب کرمانشاه، فیلم های کوتاه برگزیده جشنواره‌های ملی و بین‌المللی هنرمندان کرمانشاهی به نمایش گذاشته شد.

به گزارش خبرنگار مهر، از سلسله برنامه های جنبی دوازدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب کرمانشاه، شامگاه امروز دوشنبه فیلم های برگزیده هنرمندان کرمانشاهی جشنواره‌های ملی و بین المللی به نمایش درآمد.

در این برنامه جنبی ۵ فیلم مستند با موضوع گردشگری و تولید انجمن سینمای جوان کرمانشاه به نمایش گذاشته شد.

رئیس انجمن سینمای جوان استان کرمانشاه در حاشیه این مراسم به خبرنگار مهر گفت: این فیلم های مستند با موضوع گردشگری و به‌صورت مشارکتی توسط انجمن سینمای جوان استان کرمانشاه و شبکه مستند سیما تهیه شده است.

کامران رضایی از نمایش فیلم‌های «چرمله» ساخته «فرهاد آزمون»، «راز سنگ» ساخته «سامان آریاپور»، «سروین» ساخته «مسعود پاریاب»، «نیایش نیاکان» ساخته «لطیف فتاحی» و «شای ماران» ساخته «صادق سامره‌یی» طی این برنامه جنبی ۲ ساعته خبر داد.

وی از نمایش ۲ اثر پویانمایی اثر هنرمندان انجمن سینمای جوان استان کرمانشاه نیز در این برنامه جنبی خبر داد و گفت: در این بخش پویا نمایی «۱۲» ساخته «ایوب بلندین» که به بخش مسابقه چندین جشنواره بین‌المللی راه یافته است و پویانمایی «ابر رحمت» ساخته «سعید احمدیان» به نمایش در می آید.

لازم به ذکر است؛ دوازدهمین نمایشگاه بزرگ و سراسری کتاب کرمانشاه از امروز ۲۴ آبان تا ۲۹ آبان در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی استان واقع در پارک شاهد برپا بوده و طی روزهای برپایی نمایشگاه، برنامه های جنبی متعددی برگزار می شود.