سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

نمایش 16 فیلم جشنواره بین المللی فیلم فجر در کرمانشاه - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایش 16 فیلم جشنواره بین المللی فیلم فجر در کرمانشاه

نمایش 16 فیلم جشنواره بین المللی فیلم فجردر کرمانشاه

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه از برگزاری جشنواره بین‌المللی فیلم فجر برای چهارمین مرتبه در کرمانشاه، از 14 تا 21 بهمن ماه خبر داد.

ابراهیم رحیمی زنگنه در گفت و گو با خبرنگار سرویس «فرهنگی و هنری» ایسنا منطقه کرمانشاه، اظهار کرد: امسال برای چهارمین مرتبه استان کرمانشاه میزبان برگزاری جشنواره بین المللی فیلم فجر است و از 14 تا 21 بهمن ماه 16 فیلم جشنواره در دو سینمای آزادی و فرهنگ کرمانشاه به نمایش درمی‌آید.

وی اظهار کرد: فیلم‌های سی و پنجمین جشنواره بین المللی فیلم فجر در سه سانس 17، 19 و 21 شب در این دو سینما اکران می‌شود و اکران هر فیلم نیز دو بار صورت می‌گیرد.

رحیمی زنگنه تصریح کرد: در این دوره جشنواره در کرمانشاه فیلم‌های "سارا و آید"، "یادم تو را فراموش"، "ماجرای نیمروز"، "دعوت نامه"، "اسرافیل"، "بن بست وثوق"، "چراغهای ناتمام"، "فصل نرگس"، "فراری"، " صوفی و دیوانه"، "ویلایی‌ها"، "بدون تاریخ بدون امضا"، "تقصیر من نیست"، "تابستان داغ"، "آذر" و "شنل" به نمایش در می آید.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه با بیان اینکه بلیت فروشی فیلم‌های این دوره بصورت اینترنتی بوده و از چند روز قبل شروع شده است، گفت: با توجه به استقبال صورت گرفته بلیت فروشی فیلم‌های جشنواره تا ساعت 12 فردا (یازدهم بهمن) تمدید شده است. رحیمی زنگنه افزود: بلیت های این جشنواره در سایت www.cinogram.com به صورت بسته هشت تایی به مبلغ 64 هزار تومان فروخته می‌شود.

وی با بیان اینکه تک فروشی بلیت های این جشنواره نیز انجام می‌شود، گفت: با خرید بسته‌ای بلیت، قیمت هر بلیت هشت هزار تومان محاسبه می‌شود، اما در تک فروشی بلیت در گیشه سینما، قیمت هر بلیت 10 هزار تومان خواهد بود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به استقبال صورت گرفته از فیلم‌های جشنواره فیلم فجر در دوره‌های گذشته آن در استان، ابراز امیدواری کرد: این دوره نیز شاهد استقبال مردم کرمانشاه از فیلم‌های جشنواره فیلم فجر باشیم.