جهش تولید | پنج‌شنبه، ۹ بهمن ۱۳۹۹

نهم دی ماه احیاگر انقلاب در برابر فتنه عظیم ۸۸ بود - نمایش محتوای خبر

 

 

نهم دی ماه احیاگر انقلاب در برابر فتنه عظیم ۸۸ بود

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری اظهار داشت: نهم دی ما احیاگر انقلاب اسلامی در برابر فتنه عظیمی بود که استکبار برای به چالش کشیدن انقلاب طراحی کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، آیت الله امان الله نریمانی اظهار داشت: به فرموده رهبر معظم انقلاب که البته نقل به مضمون می کنم، نهم دی ماه احیا گر انقلاب اسلامی بود چرا که می رفت با فتنه ای که ایجاد شده بود انقلاب با چالشی بزرگ مواجه شود.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری اظهار داشت: گرچه وعده های خداوند تضمین کرده که این انقلاب را به انقلاب جهانی حضرت مهدی (عج) وصل خواهد کرد اما آن فتنه عظیم در سال ۸۸ یک خطر بود برای کشور که با حضور میلیونی مردم در سراسر کشور مخصوصا در تهران خنثی شد. تا مردم گوش به فرمان ولایت هستند توطئه ها بی اثر است

وی ادامه داد: راهپیمایی عجیب و میلیونی مردم تهران که آن زمان خودم هم در آن حضور داشتم خوشبختانه سبب شد که هم توطئه خنثی شود و هم برای آینده چشم طمع دشمنان به انقلاب مایوس شود.

آیت الله نریمانی ادامه داد: گرچه تا استکبار جهانی هستند هر روز دست اندرکار توطئه ای جدید علیه نظام خواهد شد اما اگر امت اسلامی پشت سر قائد و رهبرش حرکت کند و گوش به فرمان امامش باشد هیچ یک از این توطئه ها کارگر نخواهد شد.