نوبهار ( ویژه برنامه هفته دولت )

هفته دولت، هفته اقتدار و پیروزى دولتى است که حمایت و پشتیبانى میلیونها تن از ملت خود را همراه دارد. هفته دولت، هفته سپاس و قدردانى از دولتى است که هدفش اجراى حدود الهى و احکام آسمانى اسلام و ایجاد جامعه اى سرشار از عدالت، نظم و امنیت است. این هفته مبارک بر همه دولت مردانى که وجود خویش را وقف خدمت به اسلام و جامعه کرده اند، خجسته و فرخنده باد.

صداو سیمای مرکز کرمانشاه ویژه برنامه ای با عنوان « نوبهار » به مناسبت هفته دولت تولید و پخش می نماید . این برنامه سعی دارد ضمن فراهم کردن اوقات شاد ، زیبا ، مفرح و بیاد ماندنی . فعالیتهای شاخص ارگانها ، ادارات ، نهادها و بانک های دعوت شده را معرفی نماید .تا مردم هر چه بیشتر با زحمات و عملکرد های آنان آشنا  شوند . تبلیغ و اشاعه فرهنگ نوع دوستی و شرکت در فعالیتهای خدا پسندانه از قبیل پرداخت دیه و آزاد نمودن زندانی هایی که به دلیل مشکلات مالی در زندان به سر می برند واز این طریق فضای معنوی خاصی را در جامعه حکم فرما کند .

آیتم های این برنامه عبارتند از :اجرای موسیقی زنده توسط گروه های مختلف  حرفه ای استان به صورت متناوب . اجرای آیتم های نمایشی با حضور گروه های نمایشی برجسته سیمای مرکز کرمانشاه که شامل هنرمندان برنامه کرمانشاه 20 و سایر هنرمندان برجسته و محبوب ، مسابقه حضوری برای حضار به صورت عملی که شامل آیتم های شاد خواهد بود به همراه اهدای جوایز نفیس ، مسابقه پیامکی برای بینندگان  . گذارش حضوری و صمیمانه از حضار که متناسب با موضوعات برنامه میباشد .پخش  برنامه ساخته و ضبط شده از فعالیتهای ارگان ، اداره  ، سازمان و یا بانک میهمان آن شب .از برنامه دوم یک آیتم پشت صحنه  از اتفاقات جالب شب قبل پخش  خواهد شد . اهدای تندیس و لوح یاد بود با نام برنامه از طرف عوامل برنامه به رِئیس ، یا مدیر کل و مدیر عامل آن ارگان ، اداره  ، سازمان و یا بانک میهمان آن شب مهمان ویژه  دعوت از شخصیت های  مهم کشوری  کرمانشاهی ( شامل هنرمندان ، ورزشکاران و ... .) آیتم ویژه همانطور که در اهداف برنامه هم عنوان شد مربوط به آزاد کردن یک زندانی از طریق پرداخت دیه بخش گپ خودمانی با  مدیرکل ،مدیر عامل و یا رئیس آن ارگان ، اداره  ، سازمان و یا بانک میهمان آن شب میهمان . این برنامه هرشب ساعت 20:55 دقیقه از سیمای استانی زاگرس تقدیم هم استانی های عزیز می گردد .

Loading the player...
سال تولید: تابستان 95
عوامل تولید:

تهیه کننده : عباس ولئیی

کارگردان : حسین حیدری

مجری : زهرا عزیزی ، سعید زندی

تصویربردار : مهدی سلیمانی ، سهراب آذین ، حسین محمدی ، رامین دانیالی

صدابردار : محسن کرمی ، کوروش بشکوه