جهش تولید | یک‌شنبه، ۵ بهمن ۱۳۹۹

نوروز همدلی - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

نوروز همدلی

Loading the player...

در این برنامه سعی بر آن است علاوه بر ایجاد و خلق لحظاتی شاد برای مردم کرمانشاه جاذبه های گردشگری استان نیز برای مهمانان نوروزی معرفی گردد.

این برنامه از آیتم های زیر تشکیل یافته است:

مجریان:مجریان در پلاتوهای خود که در استودیو در یک دکور زیبا   با گویش کردی کرمانشاه و فارسی کرمانشاهی به اجرا ی برنامه می پردازند و در خلال  برنامه با گزارشگر  زنده که در بیرون استودیو می باشد ارتباط می گیرد . این گزارشگر در کنار ارکستر موسیقی به صورت زنده در یکی از مکان های دیدنی استان در بین مردم حضور دارند و شادابی مردم را در شب های نوروز به تصویر می کشند .  

بخش استودیویی  : در بخش استودیویی مهمان های خاص و چهره های برجسته شهر و استان دعوت می شوند .

پلی بک خواننده : پلی بک خواننده در همین فضا اجرا می گردد  ، همچنین این خواننده ها می توانند از خواننده های بنام استان و خارج ازاستان باشد .

مسابقه :اجرای مسابقه زنده که به صورت سه نفر حضوری در استودیو به اجرای مسابقه ای  از قبیل عکاسی ، نقاشی ، خوانندگی  ، خطاطی  و . . . انجام می دهند و توسط مردم رای  جمع می کنند و در شب بعد نفر برنده توسط مردم  انتخاب می شود .

گزارش شهرستانها و روستاها: در این گزارشها با توجه به شرایط خاص زلزله زده از چهره های شاخص کشوری  ( بازیگر ، ورزشکار ، مسئول  و ... ) که در کنار خانواده های زلزله زده ها حضور دارند و یکی از خواسته های آنها را در حد توان برآورده می کنند  ، گزارشی تهیه می شود و به صورت ضبطی پخش می گردد . ( ایجاد فضایی شاد  برای از بین بردن غصه ها و غم های مردم آن منطقه با ایجاد مسابقه و سرگرمی های خاص در این بخش لحاظ می شود )

پلی بک  طنز  :همراه با  بازیگر ان طنز کار در فضای اماکن دیدنی استان ( با گروه های رقص در بعضی از موارد ) اجرا می گردد .

نمایش های همسایه ها  : این نمایش طنز به دردسرهای نوروز به صورت طنز می پردازد .

گزارش ویژه : آرزوی  امسال شما

اشعار نوروزی: در این بخش از شاعران استان در فضایی بهاری خارج از استودیو ، برای خواندن اشعار بهاریه استفاده خواهد شد(2 تا 3 دقیقه)و نوروز خوانی و حافظ خوانی توسط اقشار مختلف .

همدل شویم   :  گزارش ویژه ای است که امسال سعی کنیم  هفت سین امسالمان را  در  کنار مردم مناطق زلزله زده  به سر ببریم  و با  آنها  همدل و  یکسو شویم .

مهمان های حضور در برنامه می تواند در جهت قول گرفتن و عملی شدن خواسته های یکی از خانواده های  زلزله زده ها  باشد که به صورت مستند  از قبل ساخته می شود .

نوروز همدلی  برنامه ای است که هدف اصلی آن تفریحی و سرگرمی است. این برنامه در 15 قسمت 60 دقیقه ای  هر شب ساعت 21:30 دقیقه در ایام نوروزاز سیمای استانی زاگرس تهیه و تولیدگردیده است .

سال تولید: بهار97

تهیه کننده : سوسن ابراهیمی

کارگردان : آرش عبدالله پور

کارگردان تلویزیونی : هادی حشمتی ، الهه سوری

تصویربردار : رامین دانیالی ، مسعود پوردانا ، مهدی سلیمانی

دستیار تهیه : الهه سوری