سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲ تیر ۱۴۰۰

نگارش قریب به 300 مقاله ISI در دانشگاه آزاد کرمانشاه - نمایش محتوای خبر

 

 

نگارش قریب به 300 مقاله ISI در دانشگاه آزاد کرمانشاه

نگارش قریب به 300 مقاله ISI در دانشگاه آزاد

رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه گفت: اساتید و پژوهشگران این دانشگاه در طول سال 1393 قریب به 300 مقاله ISI نوشته‌اند.

به گزارش خبرنگار سرویس علمی آموزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه کرمانشاه، دکتر نوذر قنبری در نشستی خبری اظهارکرد: در طول سال گذشته 101 طرح پژوهشی توسط اساتید و پزوهشگران دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه به مرحله اجرا در آمد که این تعداد طرح انجام شده نسبت به سال ماقبل رشد قابل توجهی داشته است.

وی ادامه داد: همچنین اساتید، دانشجویان و پژوهشگران این دانشگاه در طول یکسال گذشته تعداد 297 مقاله معتبر ISI نوشته و همچنین موفق به نگارش 46 مقاله علمی پژوهش معتبر نیز شده‌اند.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه گفت: دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه تا پیش از این هیچ شرکت دانش بنیانی را به ثبت نرسانده بود، اما در طول یکسال گذشته موفق شد سه شرکت دانش بنیان را به نام خود ثبت کند.

وی همچنین زا ایجاد دسترسی به اینترنت وایرلس در 25 نقطه از پردیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه خبر داد و گفت: بزودی در تمام نقاط این دانشگاه امکان دسترسی دانشجویان به اینترنت وایرلس فراهم می شود.

قنبری تصریح کرد: ایجاد دسترسی اساتید، دانشجویان و پژوهشگران این دانشگاه به 9 پایگاه معتبر علمی دنیا از دیگر اقداماتی است که در دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه انجام شده است.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه گفت: همچنین پژوهشگران این دانشگاه در طول یکسال گذشته در 36 کنفرانس بین المللی شرکت کرده و به ارائه مقاله پرداخته‌اند.

وی خاطرنشان کرد: مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی استان دارای بیش از 250 کارگاه و آزمایشگاه در رشته های مختلف تحصیلی است و ما هیچ مشکلی از نظرسخت افزاری برای آموزش دانشجویان نداریم.