رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۸

نگذاریم درب شهربازی کرمانشاه بسته شود - نمایش محتوای خبر

 

 

نگذاریم درب شهربازی کرمانشاه بسته شود

نگذاریم درب شهربازی کرمانشاه بسته شود

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی از همه کسانی که به دنبال بهبود اوضاع شهربازی کرمانشاه هستند خواست تا اجازه ندهند درب این شهربازی به روی شهروندان بسته شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه کرمانشاه عبدالرضا مصری در حاشیه بازدید از شهربازی کرمانشاه هدف اولیه ساخت شهربازی کرمانشاه را فرهنگی دانست و گفت:  اگر این شهربازی دچار بحران شود، دود آن بیش از هر چیزی به چشم مردم می رود.

مصری از مسئولین خواست تا اجازه ندهند در روند واگذاری شهربازی کرمانشاه اتفاق تلخ تعطیلی این شهربازی به وقوع بپیوندد.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی از شهربازی به عنوان تنها امید بچه های این شهر یاد کرد و گفت: به دلیل شرایط خاص زندگی امروز و گسترش آپارتمان نشینی، بسته شدن درب شهربازی بیش از هر چیزی امید بچه های کرمانشاهی را نا امید خواهد کرد.

وی در ادامه با اشاره به نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال " همدلی و همزبانی، دولت و ملت" ابراز امیدواری کرد: برپایه این نامگذاری و در سایه همدلی درب این مرکز به روی کرمانشاهی ها بسته نشود.

مصری خاطره تلخ راه نیافتادن تله کابین و به فراموشی سپرده شدن آن را یاد آور شد و گفت: کرمانشاهی ها خیلی منتظر تله کابین ماندند و نشد و این خاطره تلخ نباید تکرار شود.

وی در ادامه فعالیت مدیریت فعلی شهربازی را مناسب ارزیابی کرد و از مدیریت شهربازی به عنوان یک کار بسیار سنگین و سخت یاد کرد که از عهده هر کسی بر نمی آید.

مصری پیک کاری شهربازی ها را در تابستان دانست و گفت: در بقیه ایام سال شهربازی خالی از جمعیت است.

وی با تاکید بر اینکه شلوغی شهربازی فریب دهنده هستند، گفت: هزینه های جاری شهربازی در ایام خلوت سال نیز وجود دارد و لذا کار مدیریت این مجموعه بیش تر از اینکه درآمدزایی باشد، کار فرهنگی است.

وی در ادامه با بیان اینکه قرارداد مربوط به شهربازی کرمانشاه در اردیبشهت ماه سال 1368 از طرف شهرداری کرمانشاه با شرکت تعاونی 126 (مجتمع تفریحی شهربازی کرمانشاه) بسته شده است، گفت: بر اساس این قرار داد، شهرداری 27 هکتار زمین را در محل فعلی شهربازی با امکانات زیربنایی جهت احداث شهربازی در اختیار این شرکت تعاونی قرار می‌دهد.

به گفته مصری در این قرارداد شرکت تعاونی 126 متعهد شده با اتمام قراداد 25 ساله، شهربازی را با تمامی امکانات و تجهیزات آن به شهرداری واگذار کند.

گفتنی است: با اتمام قرارداد شهربازی، شهرداری مهلتی را برای تخلیه مستاجر فعلی آن در نظر گرفته است.