جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۰ مهر ۱۳۹۹

هتل فامیلی

هتل فامیلی


صدا و سیمای استان کرمانشاه به منظور ایجاد روحیه نشاط و سرگرمی در ایام نوروز اقدام به تولید سریالی با عنوان هتل فامیلی کرده است. این سریال نوروز 96 از شبکه زاگرس کرمانشاه پخش می‌شود.

 برای هر قسمت از این سریال یک داستان مجزا در نظر گرفته شده است.هتل فامیلی در 15 قسمت در قالب طنز هر شب در ایام نوروز 96 از شبکه استانی کرمانشاه پخش می‌شود.

صبوری با اشاره به جذب بازیگران جدید در این سریال خاطرنشان کرد: با توجه به نیازی که جامعه به مجموعه‌های طنز دارد سعی می‌شود که از استعدادها و ظرفیت‌های بازیگری که در استان وجود دارد استفاده شده تا علاوه بر تولید یک اثر خوب طنز، هنرمندان جدیدی را هم به تیم بازیگری سیمای کرمانشاه اضافه کنیم.

به گفته رضا رحیمی مدیر کل صدا و سیمای مرکز کرمانشاه : هر قسمت از این سریال که روایت یک خانواده هتل دار است، به صورت مجزا یکی از مشکلات اجتماعی را در قالب طنز و با درون مایه موسیقی کرمانشاهی به تصویر می کشد.
وی با بیان اینکه هزینه اولیه ساخت این سریال یک میلیارد ریال برآورد شده است، گفت: برخی از ادارات استان نیز ما را در ساخت این سریال کمک کردند.
مدیرکل صدا و سیمای مرکز کرمانشاه در بخش دیگری از صحبت های خود اظهار داشت: علاوه بر ساخت هتل فامیلی ساخت سریالی 26 قسمتی برای پرداخت به مسائل اجتماعی نیز در دستور کار دارد.

تهیه‌کننده : حسام‌الدین صبوری

کارگردان : سید‌ سعید قاسمی