جهش تولید | جمعه، ۱۶ خرداد ۱۳۹۹

هرشب با شما - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

هرشب با شما

Loading the player...

هدف اصلی برنامه این است که مخاطبان برنامه را متعلق به خود بدانند و به راحتی در آن احساس تعلق نمایند. یعنی این برنامه محلی برای مشارکت مخاطبان در سیما به حساب می آید. در این برنامه که از آیتم های متنوعی تشکیل می شود وجهه غالب حضور و نقش پررنگ مخاطبان شبکه زاگرس است البته این حضور از جنس مجازی است.

آیتم های برنامه:

مجری: در بخش مجری برای هر قسمت موضوعی تعریف می شود و مشارکت مخاطبان درباره آن موضوع از بینندگان خواسته می شود. مثلا موضوع قسمت اول برنامه سلفی گرفتن است. در این بخش از مخاطبان خواسته می شود زیباترین سلفی های خود را برای برنامه ارسال کنند. این بخش به روز است و سلفی هایی که در طول اجرای برنامه مخاطبان ارسال می کنند بعد از مونتاژ توسط اپراتور سیستم بطور زنده پخش می گردد. همچنین مجری از مردم درباره جذابیت های سلفی گرفتن و آسیب های سلفی گرفتن سؤال می کند تا مخاطبان با پیامک با مجری تعامل کلامی و نوشتاری داشته باشند.

سخن روز: هر روز یک مطلب زیبا از یکی از مخاطبان با نام خود او خوانده می شود. این می تواند یک ویوئو سلفی که به وسیله مخاطب ارسال شده هم باشد.

اخبار روز استان: این بخش بصورت گرافیک و تصویر است که با نریشن مجری تکمیل می شود. همچنین می تواند گزارشات خبری پربیننده کوتاهی باشد که از واحد خبر پخش شده است.

روزنامه های استان: این بخش شامل اخبار تیترهای اصلی روزنامه ها است .

فضای مجازی استان: در این بخش مهمترین رویدادهایی که در فضای مجازی دیده شده است از طریق فیلم یا عکس ، نریشن و یا نوشته نشان داده می شود.رویدادهای هنری: در این بخش مهمترین رویدادهای هنری استان به تصویر کشیده می شود. این بخش می تواند از طریق گزارش یا مجموعه ای از عکس ها یا فیلم ها باشد. همچنین ممکن است این بخش از طرف یکی از مخاطبان معرفی شود.مهمترین خبر روز کشور: در این بخش پربیننده ترین خبرهای روز کشور از روزنامه های پرتیراژ مرور می شود. این می تواند از طریق مرور تیترهای روزنامه های اصلی و مورد تأیید باشد. فرمت این بخش عکس و نریشن است.

حرف مردم: در این بخش پیامک ها، پیغام های صوتی و یا حتی پیام های تصویری مخاطبان خوانده، شنیده و یا نشان (ویدئوی سلفی) داده می شود.

سال تولید: تابستان 96

تهیه کننده : مهرداد شریعت زاده

کارگردان : یونس پور شکری

مجریان : ناصر گلی ، برومند کاظمی

مهندس فنی : غلام نظری

دستیار تهیه و عکاس: امیرعلی کهریزی