رونق تولید ملی | جمعه، ۲۶ مهر ۱۳۹۸

هر 3 کشتی گیر کرمانشاهی در اوج آمادگی هستند - نمایش محتوای خبر

 

 

هر 3 کشتی گیر کرمانشاهی در اوج آمادگی هستند

مربی کرمانشاهی تیم ملی کشتی ایران در جام جهانی 2017 گفت: در حال حاضر هر سه کشتی گیر کرمانشاهی حاضر در ترکیب تیم ملی در اوج آمادگی هستند.

شهرام چایچی در گفت و گو با خبرنگار سرویس ورزشی ایسنا منطقه کرمانشاه اظهارکرد: کشتی گیران کرمانشاهی مدتهاست که در اردوهای مختلف تیم ملی به سر می برند و آمادگی خود را در سطح مطلوبی حفظ کرده اند

 وی ادامه داد: در وزن 70 کیلوگرم از استان کرمانشاه حامد رشیدی را داریم که تمام حریفان داخلی خود را تا به امروز شکست داده و کاملا آماده رویارویی با هر حریفی است. چایچی تصریح کرد: در وزن 74 کیلوگرم نیز بهمن تیموری را داریم که جانشین حسن یزدانی قهرمان المپیک ریو شده و از روحیه بسیار بالایی در این مسابقات برخوردار است و در واقع نفر اول وزن خود در ترکیب تیم ملی است.

مربی کرمانشاهی تیم ملی کشتی ایران در جام جهانی 2017 اظهارکرد: در سنگین وزن نیز یدالله محبی را داریم که توانایی و قابلیت های منحصر به فرد خود را در جام تختی اخیر نشان داد و او نیز کاملا آماده و سرحال است.

وی خاطرنشان کرد: اردوی جدید تیم ملی کشتی آزاد از روز جمعه در تهران آغاز خواهد شد و تا روز دوشنبه به طول می انجامد و کشتی گیران کرمانشاهی تیم ملی روز دوشنبه هفته آینده به شهر خود می آیند تا آخرین تمریناتشان را تا قبل از شروع مسابقات از سر بگیرند.

چایچی تصریح کرد: اینکه کدامیک از بچه های کرمانشاهی حاضر در تیم ملی در کدام مسابقه روی تشک می روند بستگی به تشخیص سرمربی تیم ملی دارد. مربی کرمانشاهی تیم ملی کشتی ایران در جام جهانی 2017 در خصوص تاثیر برگزاری چنین مسابقاتی در پیشرفت کشتی استان کرمانشاه گفت: امروز نوجوانان فعال در ورزش کشتی استان به دنبال الگوهایی برای ورزش قهرمانی خود می گردند که برگزاری چنین مسابقاتی فرصت بسیار مغتنمی است تا از نزدیک برترین کشتی گیران قهرمان جهان و المپیک را نظاره گر باشند و آنها را به عنوان الگوهای خود بپذیرند.

وی افزود: شاید بیشتر از دو ماه باشد که اغلب مردم کرمانشاه در انتظار دیدار قهرمانان جهان و المپیک در دیار خود هستند و این یک اتفاق مبارک است.