جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۳ خرداد ۱۳۹۹

هشتاد کارتن‌خواب کرمانشاه صاحب سرپناه شبانه میشوند - نمایش محتوای خبر

 

 

هشتاد کارتن‌خواب کرمانشاه صاحب سرپناه شبانه میشوند

رئیس اداره اجرائیات شهرداری کرمانشاه گفت: با راه‌اندازی دو گرم‌خانه جدید که با همکاری شهرداری کرمانشاه صورت گرفته، حدود 80 کارتن خواب کرمانشاه صاحب سرپناه شبانه می‌شوند.

علی ناصری در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، با اشاره به برگزاری جلسه‌ای با حضور نماینده شهرداری، بهزیستی و فرمانداری، اظهار کرد: در این جلسه مقرر شد یک گرم‌خانه در بلوار تاقبستان برای مردان ایجاد شود.

وی ادامه داد: ملک این گرم‌خانه با همکاری بهزیستی اجاره می‌شود و شهرداری هزینه اجاره، تامین فرش و خوراک و غذای این گرم‌خانه را تقبل خواهد کرد. رئیس اداره اجرائیات شهرداری کرمانشاه تاکید کرد: همچنین مقرر شد فرمانداری نیز با همکاری هلال احمر پتوی مورد نیاز این گرم‌خانه را تامین کند.

به گفته این مسئول، این مرکز بین کوچه 103 و 104 بلوار تاقبستان واقع شده و ظرفیت پذیرش حدود 50 مرد را دارد. ناصری تاکید کرد: به زودی این گرم‌خانه کار خود را آغاز خواهد کرد. وی همچنین از راه‌اندازی گرم‌خانه زنان در خیابان "جوانشیر" خبر داد که کار خود را شروع کرده است.

رئیس اداره اجرائیات شهرداری کرمانشاه با بیان اینکه ملک این گرم‌خانه متعلق به شهرداری است، افزود: این مرکز برای زنان است و ظرفیت پذیرش 20 تا 30 نفر را دارد.