رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۲۴ مهر ۱۳۹۸

هشت بازار روز برای شب عید مردم کرمانشاه - نمایش محتوای خبر

 

 

هشت بازار روز برای شب عید مردم کرمانشاه

هشت" بازار روز"برای شب عید مردم کرمانشاه

رئیس اداره اجرائیات شهرداری کرمانشاه گفت: هشت نقطه در مناطق هشت‌گانه شهرداری کرمانشاه برای برپایی بازار روزدرروزهای پایانی سال در نظر گرفته شده و دستفروشان در این نقاط ساماندهی خواهند شد.

علی ناصری در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه کرمانشاه، اظهار کرد: دستفروشان و وانت‌های میوه فروشی کرمانشاه برای روزهای پایانی سال در هشت نقطه ساماندهی خواهند شد تا مشکل و سد معبری برای مردم ایجاد نکنند و به علاوه بتوانند کاسبی هم بکنند.

وی با بیان اینکه این هشت نقطه تا پایان شب عید ثابت خواهند بود و هر روز تا پاسی از شب برقرار هستند، یادآوری کرد: همه خدمات و امکانات از جمله روشنایی معابر برای این هشت نقطه با همکاری اجرائیات، سازمان میادین و مشاغل شهری و شهرداری مناطق فراهم شده است.

رئیس اداره اجرائیات شهرداری کرمانشاه خاطرنشان کرد: طوری برنامه‌ریزی شده که در هر منطقه یک بازار روز داشته باشیم و همه مردم بتوانند به بازار دسترسی داشته باشند.

ناصری تصریح کرد: در منطقه یک  شهرداری هنوز جای دقیقی مشخص نشده و محل آن به زودی اعلام خواهد شد.

وی افزود: در منطقه دو  شهرداری محلی در  دولت‌آباد، در منطقه سه حد فاصل وزیری و ورودی دروازه، در منطقه چهار محدوده‌ای در پارکینگ شهرداری و یا دبیراعظم، در منطقه پنج محدوده‌ای رو بروی شهرک شهید رجایی، در منطقه شش ضلع شرقی میدان رسالت، در منطقه هفت حد فاصل پل صیاد شیرازی و پل چم‌بشیر در بلوار تاقبستان و در منطقه هشت یک زمین خالی در شهرک پردیس در نظر گرفته شده و دستفروشان و وانت‌باری‌ها در آن مستقر می‌شوند.

به گفته این مسئول، این نقاط برای دستفروشان تا زمانی‌که ساماندهی کامل صورت گیرد حتی بعد از عید هم قابل استفاده است و اجبار نمی‌شود که آن نقاط را ترک کنند.