جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۵ خرداد ۱۳۹۹

هشدار ‌جدی رییس‌کل دادگستری‌کرمانشاه به اشرار و برهم‌زنندگان نظم و امنیت ‌عمومی - نمایش محتوای خبر

 

 

هشدار ‌جدی رییس‌کل دادگستری‌کرمانشاه به اشرار و برهم‌زنندگان نظم و امنیت ‌عمومی

هشدار پلیس به اشرار

رییس کل دادگستری استان کرمانشاه به اشرار و برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی هشدار داد که اگر دست از شرارت‌های خود برندارند شدیدترین مجازات‌ها در انتظارشان خواهد بود.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه کرمانشاه، دکتر محمدرضا عدالت‌خواه در پی اجرای دو حد الهی در خصوص دو تن از متجاوزین حریم امنیت اخلاقی جامعه اظهارکرد: اجرای اینگونه احکام بارها توسط مردم از دستگاه قضایی خواسته شده و مردم خوب و متدین کرمانشاه که در محل اجرای حکم حضور داشتند از برخورد قاطع دستگاه قضائی با این قبیل جرایم ابراز خرسندی داشتند.

وی افزود: همانطور که بارها اعلام شده دستگاه قضایی با این قبیل جرائم قاطعانه و بدون هیچگونه مسامحه ای برخورد قانونی خواهد داشت.

 وی افزود: مجدداً به کسانی‌که پیام دستگاه قضایی را دریافت نکرده‌اند هشدار می‌دهم دست از شرارتهای خود بردارند، در غیر اینصورت شدیدترین مجازاتها در انتظار آنهاست.

رییس کل دادگستری استان کرمانشاه در رابطه با اجرای احکام اعدام علنی چند روز گذشته کرمانشاه گفت: دو نفری که در دو نقطه از شهر کرمانشاه به دار مجازات آویخته شدند با ارتکاب اعمال منافی عفت به عنف، ناامنی اخلاقی و روانی در بین زنان و دختران جامعه ایجاد کرده بودند و یکی از این متهمین از اعمال کثیف و غیر اخلاقی خود فیلمبرداری کرده و زنان و دختران را تهدید و مورد آزار و اذیت قرار می‌داد.

عدالتخواه ادامه داد: در پی شکایت قربانیان موضوع در دستور کار قرار گرفت و پس از شناسایی و دستگیری متهمین با حضور وکلای مدافع در دادگاه کیفری استان کرمانشاه با حضور پنج قاضی محاکمه و به اعدام محکوم شدند. این احکام در دیوان عالی کشور مورد تآیید قرار گرفت و پس از انجام تشریفات قانونی و طی مراحل مختلف در ملاء عام اجرا شد.