سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

هفته فرهنگی کرمانشاه در جزیره قشم برگزار می شود - نمایش محتوای خبر

 

 

هفته فرهنگی کرمانشاه در جزیره قشم برگزار می شود

هفته فرهنگی کرمانشاه در جزیره قشم برگزار می شود

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه از برگزاری هفته فرهنگی کرمانشاه در جزیره قشم خبر داد.

علیرضا مرادی بیستونی در گفت و گو با خبرنگار سرویس فرهنگی هنری ایسنا منطقه کرمانشاه، اظهارکرد: اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان در راستای معرفی هرچه بهتر و بیشتر توانمندیهای توریستی و گردشگری استان، اقدام به برگزاری هفته فرهنگی کرمانشاه در جزیره قشم کرده است.

وی ادامه داد: نمایش صنایع دستی، برگزاری موسیقی سنتی، شاهنامه خوانی، برگزاری تئاتر و نمایش خیابانی و حضور دفاتر خدمات مسافرتی از جمله برنامه‌های این هفته است.

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه گفت: در نظر داریم گروهی از عشایر استان را نیز به این برنامه دعوت کنیم که اقدام به اجرای برنامه های سنتی و محلی کرمانشاهی کنند.

مرادی بیستونی یادآور شد: در خلال برگزاری برنامه های این هفته در جزیره قشم، 22 غرفه صنایع دستی از کارهای هنرمندان استان نیز برپا خواهد شد.

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه گفت: چهره های برجسته فرهنگی، هنری، علمی و ورزشی استان نیز در این برنامه ها حضور خواهند داشت.

وی خاطرنشان کرد: هفته فرهنگی کرمانشاه از هفتم تا یازدهم دی ماه در جزیره قشم برگزار می شود.