سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

هفت پروژه 150 میلیاردی راه و شهرسازی کرمانشاه افتتاح می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

هفت پروژه 150 میلیاردی راه و شهرسازی کرمانشاه افتتاح می‌شود

دهه فجر امسال

سرپرست اداره کل راه و شهرسازی استان کرمانشاه از افتتاح هفت پروژه با اعتباری بالغ بر 15 میلیارد تومان در دهه فجر امسال در استان خبر داد.

مسعود شریفی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، با تبریک ایام دهه فجر، گفت: در دهه فجر امسال هفت پروژه در سطح استان درحوزه راه و شهرسازی به بهره‌برداری می‌رسد.

وی تصریح کرد: عمده این پروژه‌ها مربوط به شهرستان اسلام آبادغرب است که شامل افتتاح دهکده فنی و حرفه‌ای با اعتبار سه میلیارد و 20 میلیون تومان، افتتاح کتابخانه مرکزی با اعتبار سه میلیارد و 600 میلیون تومان و افتتاح ساختمان کتابخانه روستای "شیان" از توابع این شهرستان با اعتبار 420 میلیون تومان است.

شریفی افزود: محوطه سازی یادمان شهدای "بازی دراز" شهرستان سرپل ذهاب با اعتبار سه میلیارد و 241 میلیون تومان و افتتاح ساختمان کتابخانه شهید "عسگری" کرمانشاه با اعتبار 385 میلیون تومان از دیگر پروژه‌هایی است که در این دهه به بهره‌برداری می‌رسد.

وی تصریح کرد: در این دهه همچنین فاز دوم قطعه هفت بزرگراه کربلا بطول سه کیلومتر در محور کرند-سرپل ذهاب با اعتبار سه میلیارد و 540 میلیون تومان و نیز باند دوم قطعه ششم بزرگراه کربلا بطول دو کیلومتر در محور کمربندی سرپل ذهاب با اعتبار دو میلیارد و 240 میلیون تومان افتتاح می‌شود.

سرپرست اداره کل راه و شهرسازی کرمانشاه افزود: در مجموع برای این هفت پروژه اعتباری بالغ بر 15 میلیارد تومان هزینه شده است.