هفت کرمانشاهی دیگر قربانی کوید ۱۹ شدند

هفت کرمانشاهی دیگر قربانی کوید ۱۹ شدند

با ثبت هفت فوت کرونایی دیگر در استان مجموع جان باختگان بر اثر ابتلا به کرونا از ابتدای اپیدمی تا کنون به ۶۰۶ نفر رسید

مهدی محمدی رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونای دانشگاه عوم پزشکی کرمانشاه با اشاره به اینکه در شبانه روز گذشته ۵۵ مورد بیمار مثبت بستری مبتلا به کرونا در استان شناسایی شدنده اند گفت: از اپیدمی تا کنون جمع موارد مثبت بستری به چهار هزار و ۵۵۶ نفر رسید.

محمدی با العام اینکه هم اکنون ۴۵۷ بیمار مربوط به کرونا در مراکز درمانی استان بستری هستندگفت: تعداد موارد فوت در اثر ابتلا قطعی به ویروس کرونا در ۲۴ ساعت گذشته در استان ۷ نفر می باشد که از این تعداد سه مورد فوت مربوط به شهرستان کرمانشاه است.

او میگوید: در شبانه روز گذشته دو نفر در شهرستان سنقروکلیایی و در هر یک از شهرستان های صحنه و روانسر نیز هر کدام یک نفردر اثر ابتلا به کرونا جان خود را از دست دادند و با احتساب موارد فوت در ۲۴ ساعت گذشته، مجموع جان باختگان در اثر ابتلا به کرونا در استان کرمانشاه از ابتدای اپیدمی تا کنون به ۶۰۶ نفر رسید.

محمدی در پایان هم یاد آور شد از ابتدای شروع اپیدمی تا کنون در استان دوازده هزار و ۸۷۹ نفر بستری و یازده هزار و ۸۲۳ نفر نیز بهبود یافته و از بیمارستان ترخیص شده اند.

لاز به ذکر است که در ۲۴ ساعت گذشته ۱۱۲ بیمار جدید با علائم بیماری کرونا در بیمارستان‌های استان بستری شده و ۸۴ نفر نیز پس از بهبودی از بیمارستان ترخیص شده اند.