رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۶ اسفند ۱۳۹۸

هفدهمین جشنواره خیرین مدرسه‌ساز استان کرمانشاه - نمایش محتوای خبر

 

 

هفدهمین جشنواره خیرین مدرسه‌ساز استان کرمانشاه

جشنواره خیرین مدرسه‌ساز استان کرمانشاه

هفدهمین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان کرمانشاه با حضور جمعی از مسئولین و خیرین مدرسه ساز استان، شب گذشته(4 خرداد)در مجموعه تاریخی تاق بستان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه کرمانشاه، مرزبان نظری مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان کرمانشاه هدف از برگزاری این جشواره را تکریم خیرین مدرسه ساز عنوان و ابراز امیدواری کرد: برگزاری جشنواره های اینچنینی بتواند نقش مهمی در تشویق خیران به سمت مدرسه سازی داشته باشد.

وی در ادامه اشاره ای به عملکرد این اداره در سال گذشته داشت و گفت: سال گذشته با وجود کمبود اعتبارات 19 پروژه با 106 کلاس درس و زیر بنای 14 هزار متر مربع در استان احداث و تحویل آموزش و پرورش شد.

نظری افزود: در حال حاضر ساخت 84 پروژه با 553 کلاس در استان در دست اجرا است که امیدواریم بتوانیم با همکاری خیرین در کوتاهترین زمان این پروژه ها را به بهره برداری برسانیم.

وی در ادامه رویکرد جشنواره هفدهم خیرین مدرسه ساز را گسترش عدالت آموزشی با همت خیرین عنوان کرد.

وی درادامه تعداد خیرین مدرسه ساز استان را 400 نفر دانست و گفت: در بحث پروژه های نیمه تمام هر خیری که 30 درصد هزینه های ساخت یک مدرسه را تقبل کند مدسه به نام آن خیر و یا نام پیشنهادی ازطرف او نامگذاری خواهد شد.

نظری سپس با اشاره به اینکه خیرین مدرسه ساز استان کرمانشاه در سال گذشته تکمیل 10 پروژه نیمه تمام در استان را بر عهده گرفتند، گفت: پنج مورد از این پروژه ها تحویل شده و پنج مورد باقیمانده نیز تا مهر ماه امسال تحویل آموزش و پرورش خواهد شد.

در پایان این جشنواره از خیرین مدرسه سازی که مدرسه احداثی خود را امسال تحویل داده اند و خیرینی که به تازگی به جمع خیرین مدرسه ساز پیوسته اند، تجلیل شد.