جهش تولید | یک‌شنبه، ۴ آبان ۱۳۹۹

همایش تجلیل از صادر کنندگان برتر استان کرمانشاه - نمایش محتوای خبر

 

 

همایش تجلیل از صادر کنندگان برتر استان کرمانشاه

همایش تجلیل از صادر کنندگان برتر استان کرمانشاه

همایش تجلیل از صادرکنندگان برتر و نمونه استان کرمانشاه با حضور مسئولان ارشد اقتصادی برگزار شد.

به گزارش خبرنگار مهر، به مناسبت بیستمین سالگرد روز ملی صادرات، شامگاه چهارشنبه طی مراسمی با حضور مسئولان از صادرکنندگان برتر و نمونه استان کرمانشاه با اهدای تندیس و لوح افتخار قدردانی شد.

در این مراسم امیرحسین صفری مدیر عامل شرکت مانیزان به پاس ۱۸.۳میلیون دلار صادرات در زمینه فرآورده‌های لبنی، سید مظفر عبدالله از شرکت روژین تاک به پاس ۳۶.۹ میلیون دلار صادرات صنایع تبدیلی کشاورزی مورد تجلیل قرار گفتند و مفتخر به دریافت تندیس و لوح افتخار شدند.

تندیس صادرکننده برتر استان به احمدرضا اشتری مدیر عامل پتروشیمی کرمانشاه با ۱۰۰.۳ میلیون دلار صادرات کوداوره، محمدسعید خوش از شرکت امیدآرمان کردستان با ۴۰ میلیون دلار صادرات خشکبار، شهریار گراوندی از سیمان سامان غرب با ۸۳ میلیون دلار صادرات سیمان و کلینکر اهدا شد.

مهدی علیزاده برمی با ۴ میلیون دلار صادرات در زمینه محصولات سلولزی، جهانبخش شکری مدیرعامل مجتمع جهان فولادغرب با ۲۱ میلیون دلار صاذرت فولاد، سیدشمس الله یادگاری با ۱۱.۳ میلیون دلار صادرات میوه و تره‌بار، سید علی اصغر حسینی طبابایی با ۱.۷ میلیون دلار صادرات فرش دستباف، کمال صدیقی با ۲۵.۶ میلیون دلار صادرات سیمان و کلینکر مفتخر به دریافت تندیس صادرکننده برتر استان شدند.

همچنین تندیس افتخار صادرکننده برتر به منوچهر سهامی با صادرات ۴ میلیون دلار در زمینه میوه و تره بار، فرزاد لرستانی با ۲۰ میلیون دلار در زمینه بازرگای عمومی و بیژن قبادی با ۳.۱ میلون دلار در زمینه صادرات گیاهان دارویی اهدا شد.

از حیدر ریزه‌وندی رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندکان دام زنده استان و ناصر مرادی از شورای ملی نخود با اهدای تندیس افتخار تقدیر شد.

مالک کرمی از بازرگانی کرمی به پاس عملکرد خوب در امر صادرات، فریدون محمودیان در زمینه صادرات انواع کالای مجاز از تعاونی ۱۰۹۰ مرزنشینان نیز مفتخر به دریافت تندیس افتخار شدند.

تنهای بانوی صادرکننده برتر در این مراسم نیز روح انگیز حیدرپناه مدیرعامل محصولات بهداشتی غرب بود که به پاس موفقیت در امر صادرات فتخر به دریافت تندیس صادرکننده برتر شد.

این همایش به همت اتاق بازرگانی استان و با حضور محمدرضا مودودی مشاور وزیر صنعت، معدن و تجارت و مسئولان اقتصادی استان کرمانشاه برگزار شد.