سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

همایش روابط عمومی، چالش‌ها و راهکارها در کرمانشاه برگزار شد - نمایش محتوای خبر

 

 

همایش روابط عمومی، چالش‌ها و راهکارها در کرمانشاه برگزار شد

همایش روابط عمومی، چالش‌ها و راهکارها درکرمانشاه برگزار شد

همایش روابط عمومی، چالش ها و راهکارها و رونمایی از سند ارتباطی راهبردی کانون وکلای کرمانشاه برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، بابک عزیزی رییس کانون وکلای دادگستری استان کرمانشاه در این همایش که در سالن آمفی تاتر هتل پارسیان کرمانشاه برگزار شد، اظهارکرد: یکی از مهمترین نقش های روابط عمومی برداشتن حجاب بین سازمان و مردم است و همچون یک پل ارتباطی عمل می کند.

وی ادامه داد: روابط عمومی با بررسی نقاط قوت و ضعف سازمان با آینده نگری، بحران ستیزی و فرهنگ سازی نقش مهمی در تحولات درون و برون سازمانی دارد.

عزیزی تصریح کرد: کانون های وکلا با تاکید بر نقش روابط عمومی در درون خود کمیسیونی به نام روابط عمومی تشکیل داده اند، اما تاکنون به شکل اصولی و نظام مند به این مهم پرداخته نشده است. وی خاطرنشان کرد: در این برهه از زمان که کانونهای وکلا و نهاد وکالت مورد هجمه انواع رسانه ها هستند، روابط عمومی نقش ویژه ای را ایفا می کند.

رییس کانون وکلای دادگستری استان کرمانشاه گفت: این شرایط حال حاضر نشان می دهد تا به امروز روابط عمومی کانونهای وکلا نتوانسته اند که آنگونه شایسته است شانیت وکلا را در بستر جامعه نهادینه کنند. وی خاطرنشان کرد: کانون وکلای دادگستری کرمانشاه با تنظیم سند راهبردی و به کارگیری اصول آن در راستای تامین شان وکلا گام برداشته است.