جهش تولید | سه‌شنبه، ۶ آبان ۱۳۹۹

همایش "فرصت‌های سرمایه‌گذاری شهر کرمانشاه" - نمایش محتوای خبر

 

 

همایش "فرصت‌های سرمایه‌گذاری شهر کرمانشاه"

همایش "فرصت‌های سرمایه‌گذاری شهر کرمانشاه"

همایش فرصت‌های سرمایه‌گذاری شهر کرمانشاه با حضور معاونین استانداری و مدیران شهرداری و اعضای شورای شهر، امروز(13 مرداد) در هتل پارسیان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، آرش رضایی شهردار کرمانشاه در این همایش سرمایه‌گذاری و ایجاد درآمدهای پایدار را یکی از عوامل اصلی توسعه و استقلال شهرها در دنیا دانست و اظهار کرد: کرمانشاه با توجه به موقعیت استراتژیک و پتانسیل‌های فراوانی که دارد می‌تواند محلی برای جذب سرمایه‌گذاری‌های داخلی و خارجی باشد.

وی سرمایه‌گذاری و ایجاد درآمد پایدار در کرمانشاه را نیازمند برنامه‌های کوتاه مدت، میان مدت و بلندمدت دانست و افزود: شهرداری کرمانشاه برای این امر برنامه‌های اساسی دارد. 

شهردار کرمانشاه یادآوری کرد: در این مدت تلاش کردیم از تجربیات موفق سرمایه‌گذاری و درآمدزایی در سایر شهرهای کشور الگو بگیریم و افراد متخصص این حوزه را به کرمانشاه بیاوریم.

رضایی با بیان اینکه یک برنامه 12 مرحله‌ای برای درآمدزایی و سرمایه‌گذاری در کرمانشاه طراحی شده، افزود: اولین گام برپایی این همایش با حضور صاحبنظران و افراد برند در حوزه سرمایه‌گذاری بود که بیش از 10 هزار میلیارد تومان تجربه موفق قرارداد مشارکت در سرمایه‌گذاری را در تبریز دارند.

وی تاکید کرد: فازهای بعدی کار یک برنامه چهار مرحله‌ای و پس از آن یک برنامه هفت مرحله‌ای است تا بتوانیم در بازه زمانی یکساله برای شهرداری درآمد پایدار ایجاد کنیم و سرمایه‌گذاران را نیز در پروژه‌های مشارکتی جذب کنیم.