سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

همایش گرامیداشت فعالان حوزه کتاب در کرمانشاه برگزار می شود - نمایش محتوای خبر

 

 

همایش گرامیداشت فعالان حوزه کتاب در کرمانشاه برگزار می شود

همایش گرامیداشت فعالان حوزه کتاب در کرمانشاه برگزار میشود

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه از برگزاری همایش گرامیداشت فعالان حوزه کتاب در کرمانشاه طی هفته کتابخوانی خبر داد.

معصومه حسنی خوانسار در گفتگو با خبرنگار مهر، از برگزاری برنامه های متعددی طی هفته کتاب و کتابخوانی در استان کرمانشاه خبر داد.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه افزود: برگزاری نشست نقد و بررسی کتاب و نشست تخصصی کتابخوان از جمله برنامه های این هفته است.

وی تصریح کرد: در این راستا روز پنج شنبه ۲۰ آبان کتاب «لایکم کن» اثر نویسنده کرمانشاهی، مهناز فتاحی با حضور این نویسنده نقد و بررسی شد.

حسنی خوانسار خاطرنشان کرد: برگزاری نشست تخصصی کتابخوان با موضوع کتابداری از دیگر برنامه های این هفته است که با حضور اساتید دانشگاه و پژوهشگران برجسته در این حوزه برگزار می شود.

وی تصریح کرد: این نشست با همکاری گروه علم اطلاعات و دانش شناسی دانشگاه رازی کرمانشاه طی امروز یکشنبه ۲۳ آبان برگزار خواهد شد.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه، از برگزاری همایش گرامیداشت روز کتاب و کتابخوانی و تجلیل از فعالان حوزه کتاب نیز طی ویژه برنامه ای به این مناسبت در هفته کتاب خبر داد.

وی عضویت در کتابخانه های عمومی استان را در روز ۲۴ آبان ماه امسال رایگان اعلام کرد و گفت: برگزاری مسابقات کتابخوانی از دیگر برنامه این هفته است.

حسنی خوانسار از عضویت حدود ۵۰ هزار نفر در کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه خبر داد و گفت: هم اکنون ۷۷ کتابخانه نهادی و ۱۷ کتابخانه مشارکتی در استان کرمانشاه فعال هستند.