جهش تولید | یک‌شنبه، ۲۸ دی ۱۳۹۹

همه به توسعه استان و اجرای راهبردهای تعریف شده کمک کنیم - نمایش محتوای خبر

 

 

همه به توسعه استان و اجرای راهبردهای تعریف شده کمک کنیم

همه به توسعه استان و اجرای راهبردهای تعریف شده کمک کنیم

رحیمی، برای توسعه استان راهبردهای اساسی تعریف شده است که همگی وظیفه داریم به اجرای این راهبردها در راستای توسعه استان کمک کنیم.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه،رضا رحیمی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری گفت: امسال دو سفر مهم رئیس جمهور و معاون اول رئیس جمهور به استان انجام شد که در این سفرها پیگیری ها و تلاش های خوبی از سوی کارکنان استانداری صورت گرفت وی افزود: خوشبختانه در سفر دکتر روحانی به استان مصوبات تاثیرگذاری برای استان به تصویب رسید که اعتبارات بالغ بر هزار و 40 میلیارد تومان برای استان را به همراه داشت.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری گفت: این مصوبات و اعتبارات نتیجه تلاش ها و پیگیری های مجموعه مدیریتی استان و به ویژه استاندار کرمانشاه بود که با رایزینی های فراوان برای استان محقق شد.

رحیمی گفت: راه آهن کرمانشاه در اوایل سال آینده به بهره برداری می رسد و همچنین کارخانه خودرو سازی نیز تا پایان سال به نتیجه خواهد رسید.

وی گفت: در خصوص اجرای سدها هم اعتبارات خوبی به استان اختصاص یافته و همچنین اجرای پتروشیمی اسلام آباد هم تا پایان سال آغاز خواهد شد که یک تحول مهم و تاثیرگذار برای استان محسوب می شود.

وی اظهار داشت: توسط استاندار کرمانشاه راهبردهای اساسی برای توسعه استان تعریف شده است و همه باید با تلاش و جدیت این مسیر را برای پیشرفت روزافزون استان هموار نمائیم.

معاون استاندار بیان داشت: تمامی این کارها با هم افزایی و پیگیری محقق شده که جا دارد از تلاش های اثربخش کارکنان استانداری در مجموعه کارها به ویژه در سفر رئیس جمهور و معاون اول رئیس جمهور که تلاش خوبی را انجام دادند، تقدیر و تشکر کنیم.