سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

هم‌اندیشی روسای مراکز آموزش علمی کاربردی استان‌های کرمانشاه و مرکزی - نمایش محتوای خبر

 

 

هم‌اندیشی روسای مراکز آموزش علمی کاربردی استان‌های کرمانشاه و مرکزی

هم‌اندیشی روسای مراکز آموزش علمی کاربردی استان‌های کرمانشاه و مرکزی

نشست هم‌اندیشی و تبادل نظر روسای واحدهای استانی و مراکز آموزش علمی کاربردی استان‌های کرمانشاه و مرکزی با حضور سرپرست معاونت پژوهشی دانشگاه جامع علمی کاربردی برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، مزدک رادملکشاهی رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان کرمانشاه دراین نشست که امروز (19 آبان) در جهاد دانشگاهی کرمانشاه برگزار شد، هدف از تشکیل این نشست را تبادل نظر و رفع چالش‌های پیش‌روی دانشگاه علمی کاربردی عنوان و ابراز امیدواری کرد: این نشست بتواند کارکردهای لازم را در راستای ارتقای کیفی دو دانشگاه داشته باشد.

رادملک‌شاهی در ادامه با بیان اینکه استان کرمانشاه 20 مرکز علمی کاربردی دارد، گفت: این مراکز در حوزه‌های فرهنگ و هنر، مدیریت و خدمات، کشاورزی و صنعت و ... دانشجو دارند. وی تعداد دانشجویان مراکز آموزش علمی کاربردی استان کرمانشاه را 13 هزار و 500 دانشجو اعلام کرد و افزود: بر اساس آخرین بررسی صورت گرفته مراکز استان سطح متوسط به بالا دارند.

سید عبدالعلی ذوالانواری رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان مرکزی نیز در این نشست با بیان اینکه دانشگاه جامع علمی کاربردی دانشجویان را به سمت مهارت‌های مورد نیاز جامعه هدایت می‌کند، این دانشگاه را جزو دانشگاه‌های به‌روز برشمرد.

وی آینده دانشگاه علمی کاربردی را امیدوار کننده دانست و گفت: این دانشگاه جای کار زیادی دارد وی تعداد مراکز دانشگاه علمی کاربردی را در استان مرکزی 21 مرکز فعال دانست و افزود: این مراکز حدود 14 هزار دانشجو دارند. در ادامه این نشست حاضران به بیان نقطه نظرات خود در زمینه بهبود عملکرد دانشگاه علمی کاربردی پرداختند.