سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۹ فروردین ۱۴۰۰

هنوز امتیاز راهیان کرمانشاه به هیچ تیمی واگذار نشده - نمایش محتوای خبر

 

 

هنوز امتیاز راهیان کرمانشاه به هیچ تیمی واگذار نشده

هنوز امتیاز راهیان کرمانشاه به هیچ تیمی واگذارنشده

رییس هیات فوتبال استان کرمانشاه گفت: هنوز به صورت رسمی و قانونی امتیاز تیم راهیان کرمانشاه به هیچ تیم دیگری واگذار نشده است.

علیرضا محبی زنگنه در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه کرمانشاه، با اشاره به مباحثی که در مورد واگذاری امتیاز تیم راهیان کرمانشاه مطرح است، اظهارکرد: هرگاه امتیاز تیم فوتبالی از استانی بخواهد به استان دیگری و حتی از تیمی به تیم دیگری واگذار شود باید قبل از هرچیز موافقت هیات فوتبال و اداره کل ورزش و جوانان اخذ شود که در مورد تیم راهیان هنوز این مهم انجام نشده است.

وی ادامه داد: ما هم چیزهایی در خصوص انتقال امتیاز تیم راهیان شنیده ایم، اما به صورت رسمی و قانونی هنوز چیزی صورت نگرفته است.

رییس هیات فوتبال استان کرمانشاه گفت: شرایط حال حاضر تیم فوتبال راهیان گویای این موضوع است و می توان گفت که شاکله این تیم به هم ریخته است.

محبی زنگنه تصریح کرد: تقریبا یقین داریم که این اتفاق (واگذاری امتیاز باشگاه راهیان کرمانشاه) افتاده و یا در شرف رخ دادن است، اما هنوز رسمی و قانونی نشده است.

وی اصلی ترین علت بروز چنین موضوعی را عدم توان مالی باشگاه راهیان کرمانشاه عنوان کرد و گفت: متاسفانه مسئولین استان حمایت خاصی از فوتبال و باشگاه های خصوصی به عمل نمی آورند و فقط در ایام انتخابات که می شود برخی نماینده ها سر و کله شان در هیات های ورزشی پیدا می شود و بعد از انتخابات نیز دیگر هیچ ردی از آنها را نمی توان یافت.

رییس هیات فوتبال استان کرمانشاه گفت: باشگاه های خصوصی مثل راهیان و حتی بعثت تاحدی می توانند از عهده مخارج تیم داری برآیند و یک جایی مدیران تیم دیگر توان اداره تیم را ندارند، بنابراین اگر تیم های ورزشی خصوصی مورد حمایت قرار نگیرند به سرنوشت راهیان دچار خواهند شد.

گفتنی است: تیم راهیان کرمانشاه فصل گذشته از لیگ دسته یک فوتبال کشور به لیگ دسته 2 سقوط کرد.