جهش تولید | جمعه، ۳ بهمن ۱۳۹۹

هوانیروز استان کرمانشاه از پایگاه‌های موفق در کشور است - نمایش محتوای خبر

 

 

هوانیروز استان کرمانشاه از پایگاه‌های موفق در کشور است

هوانیروز استان کرمانشاه از پایگاه‌های موفق درکشور است

فرمانده پایگاه هوانیروز استان کرمانشاه، این پایگاه را یکی از پایگاه‌های موفق هوانیروز در کشور عنوان کرد که از مرزهای غربی کشور دفاع می کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، امیر یوسف قربانی امروز چهارشنبه در مراسم رونمایی از دو بالگرد بازسازی شده هوانیروز که در محل پایگاه یکم هوانیروز کرمانشاه و با حضور امیر پوردستان فرمانده ارتش جمهوری اسلامی ایران برگزار شد، ضمن خیر مقدم به حاضرین گفت: خدا را شاکریم که توفیق خدمت در لباس مقدس سربازی به ما عطا شده است.

وی افزود: در راستای منویات فرمانده معظم کل قوا در راستای جنگ های نیابتی به حمدالله پایگاه هوانیروز استان کرمانشاه در راستای راهبرد سلسله مراتب ارتش جمهوری اسلامی ایران توانسته گام های موثری بردارد.

فرمانده پایگاه هوانیروز استان کرمانشاه با اشاره به بالگردهای بازسازی شده توسط مهندسین و تکنسین های هوانیروز گفت: به لطف خدا نیروهای توانمند هوانیروز توانستند با پتانسیل بالفعلی که در وجودشان بود این اقدام را به انجام برسانند. وی پایگاه هوانیروز استان کرمانشاه را یکی از پایگاه‌های موفق هوانیروز در کشور عنوان کرد که از مرزهای غربی کشور دفاع می کنند.

فرمانده پایگاه هوانیروز استان کرمانشاه تصریح کرد: این چنین اتفاقی در تاریخ قبل از انقلاب بی سابقه بوده و این جز با انگیزه و شجاعت و ولایتمداری عزیزان در این پایگاه که شبانه روزی کار کردند به دست نیامده است.

وی از انجام ۲ فعالیت عملیاتی مهم طی چند ماه گذشته توسط نیروهای این پایگاه خبر داد و گفت: یکی از آنها مربوط به دفع یکی از عملیات های تروریستی بود که ما در کمتر از ۴۵ دقیقه با یک عملیات مناسب این مورد را به انجام رساندیم. امیر قربانی از آمادگی این پایگاه برای انجام عملیات های مهم در کمترین زمان و به نحو احسن خبر داد و گفت: امروز پایگاه هوانیروز استان کرمانشاه از توان و آمادگی بالایی در کنار خودکفایی برخوردار است و توانستیم ۲ فروند بالگرد فوق را در کمتر از ۳ ماه به صورت کار شبانه روزی مهندسین و تکنسین ها بازسازی کنیم که از نظر زمانی نیز بی سابقه است.