سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۹ شهریور ۱۴۰۰

هوای استان کرمانشاه بارانی می شود - نمایش محتوای خبر

 

 

هوای استان کرمانشاه بارانی می شود

هوای استان کرمانشاه بارانی میشود

مدیرکل هواشناسی استان کرمانشاه از ورود یک سامانه بارشی جدید به استان خبر داد و گفت: با ورود این سامانه احتمال وقوع بارش در برخی مناطق استان کرمانشاه می رود.

شاهرخ پارسا در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوصیت آخرین پیش بینی های صورت گرفته از وضعیت هوای استان گفت: بر اساس بررسی آخرین داده های هواشناسی، سامانه ای ناپایدار از بعدازظهر فردا تا اواسط روز پنج شنبه به تناوب جو منطقه را تحت تاثیر قرار می‏دهد.

وی افزود: این سامانه علاوه بر افزایش دمای شبانه، در بعضی ساعات سبب وزش باد، افزایش ابر و رگبار باران احتمالاً همراه با رعدوبرق در سطح استان خواهد شد.

مدیرکل هواشناسی استان کرمانشاه تصریح کرد: این شرایط ناپایدار طی ساعاتی از اواخر روز سه شنبه تا اواخر وقت چهارشنبه و در نواحی شمالی استان نمود بیشتری خواهد داشت.

وی با بیان اینکه، وزش باد در استان طی روزهای چهارشنبه و پنج شنبه قابل توجه خواهد بود گفت: ممکن است این وزش باد در بعضی ساعات، هوای استان را خصوصا در نواحی جنوبی و غربی کم و بیش غبارآلود کند.

پارسا گرمترین نقطه استان را شهرستان قصرشیرین با بیشینه دمای ۳۲ درجه سانتی گراد بالای صفر و خنک ترین نقطه استان را شهرستان سنقر با صفر درجه سانتی گراد اعلام کرد.