رونق تولید ملی | شنبه، ۲۷ مهر ۱۳۹۸

هوشمندسازی مدارس از گام‌های اساسی برای توسعه استان - نمایش محتوای خبر

 

 

هوشمندسازی مدارس از گام‌های اساسی برای توسعه استان

هوشمندسازی مدارس

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری کرمانشاه گفت: هوشمندسازی مدارس یکی از گام‌های اساسی و مقدماتی برای توسعه استان است.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)منطقه کرمانشاه، دکتر هدایت حاتمی در نشست تخصصی هوشمندسازی مدارس استان با اشاره به عزم جدی استان در جهت هوشمندسازی مدارس،این کار را یکی از گام‌های اساسی و مقدماتی برای توسعه استان  در قالب توسعه منابع انسانی ذکر و اظهار کرد: با هماهنگی و عزمی که  بین مسئولین استان در خصوص این طرح وجود دارد و با توجه به ادبیات و دغدغه مشترکی که در این بین بوجود آمده، مسلما استان کرمانشاه در زمینه هوشمندسازی مدارس از استانهای پیشرو و موفق کشور خواهد شد.

معاون استانداری کرمانشاه نقش آموزش به معلمین را از ضروریات موفقیت این طرح ذکر کرد و افزود: این طرح زمانی موفق خواهد شد که افرادی آموزش دیده و آگاه به اهمیت هوشمندسازی مدارس وظیفه انتقال این دانش را به دانش آموزان بر عهده داشته باشند و بر همین اساس آموزش معلمین باید در اولویت قرار بگیرد.

 حاتمی سپس به اهمیت تولید محتوا اشاره کرد و گفت: بعد از آماده سازی و تجهیز مدارس به سخت افزارهای لازم برای هوشمند سازی، آنچه مهم است محتوا سازی است و یک دانش آموز زمانی می‌تواند از این طرح تحول را احساس کند که به محتواهای تولیدی و استاندارد دسترسی داشته باشد.