رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۳ مهر ۱۳۹۸

واحدهای تولیدی راکد شهرستان رونق می‌گیرند - نمایش محتوای خبر

 

 

واحدهای تولیدی راکد شهرستان رونق می‌گیرند

واحدهای تولیدی راکد شهرستان رونق میگیرند

فرماندار شهرستان سنقرو کلیایی گفت: تمهیدات لازم برای رونق واحدهای تولیدی غیرفعال با شناسایی مشکلات و تلاش برای رفع آنها اندیشیده شده است.

به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه، یاور محمدی در جلسه بررسی مشکلات واحدهای مرغداری و دامداری‌های صنعتی سنقرو کلیایی با بیان اینکه واحدهای تولیدی به دلایل نیمه کاره بودن، بدهکاری و یا دارای مشکلات با دستگاه‌های اجرایی و بانکها غیرفعال شده‌اند، گفت: مشکلات آنها بررسی و با در نظر گرفتن اولویت‌ها برای رفع آنها اقدام خواهد شد.

وی اهمیت جمع آوری تمامی اطلاعات واحدهای صنعتی و دامداری‌ها و جمع بندی مشکلات آنها را توسط دستگاه‌های ذیربط مورد تاکید قرار داد. فرماندار سنقرو کلیایی همچنین از برنامه‌ریزی دولت برای کمک به راه اندازی واحدهای تولیدی راکد خبر داد و گفت: با مشخص شدن مشکلات این واحدها بخشی از آنها در شهرستان، بخشی در استان و بخشی هم از طریق تهران پیگیری ورفع خواهد شد.

در این نشست مدیران واحدهای دامداری و مرغداریهای فعال و غیرفعال مشکلاتی از قبیل پرداخت اقساط و بها بالای گاز مصرفی، عدم وجود توجیه اقتصادی به دلیل نوسان قیمت نهاده‌ها، مشکلات مربوط به تمدید پروانه فعالیت و... را مطرح کردند.